• Samolot linii Ryanair
  Niskobudżetowe linie lotnicze cieszą się ogromną popularnością wśród pasażerów na całym świecie. Przewoźnicy tacy jak Ryanair, Wizzair czy easyJet przyciągają cenami biletów, które niekiedy wynoszą tylko kilkadziesiąt złotych. Dlaczego w tanich liniach stawki mogą być tak niskie?
 • Adam Rogacki, Mariusz Antoni Kamiński i Adam Hofman
  Adam Hofman, Mariusz Antoni Kamiński i Adam Rogacki, bohaterowie niesławnego lotu do Madrytu, nie staną przed sądem. Prokuratura umorzyła śledztwo w tej sprawie. Umorzono także wątek dotyczący Zbigniewa Girzyńskiego i jego wyjazdów służbowych.
 • Donald Tusk lata tanimi liniami lotniczymi
  Afera z rozliczaniem poselskich kilometrówek jeszcze nie przycichła, a ponownie jest głośno o podróżach polityków. Tym razem za sprawą Donalda Tuska, który z pracy w Brukseli wracał do Krakowa tanimi liniami lotniczymi.
 • Podróże tanimi liniami i transport z lotnisk
  Wybierasz się na długo wyczekiwaną wycieczkę do Paryża? A może planujesz lot do Londynu? Zanim kupisz bilety u niedrogiego przewoźnika, sprawdź go. Tanie linie lotnicze nie są tanie dlatego, że rezygnują z części zysku, ale dlatego, że obniżają koszty.
 • Nr 1 NA LISCIE: Port lotniczy Beauvais-Tille pod Paryżem (fot. Twitter/LovelyToday.com @lovelytoday)
  W większości położone z dala od centrów miast, z ubogim zapleczem, brudne, ponure i przygnębiające - tak serwis turystyczny The Guide to Sleeping Airports opisuje lotniska, które umieścił na liście najgorszych w Europie. Najczęściej obsługują one tanie linie, ale nie tylko... Pasażerowie byli pytani m.in. o czystość, usługi lotniskowe, obsługę czy komfort. W rankingu znalazło się także jedno lotnisko z Polski. OTO LISTA NAJGORSZYCH PORTÓW LOTNICZYCH W EUROPIE.
 • Samolot pasażerski na lotnisku
  Polacy coraz chętnie podróżują samolotami. W Polsce kwitnie rynek tanich linii lotniczych. Działa ich u nas już około 30.
 • Wizz Air od lipca przenosi się z Okęcia do Modlina
  Węgierski Wizz Air przenosi się z warszawskiego Lotniska Chopina do podwarszawskiego Modlina - poinformował wiceprezes linii John Stephenson. Pierwsi pasażerowie Wizz Aira mają odlecieć z lotniska w Modlinie w lipcu br. Sam port ma być gotowy na Euro 2012.