• Kobieta w basenie
  Wody termalne cieszą się ogromną popularnością wśród Polaków, ponieważ mają ogromne właściwości zdrowotne. Według powszechnej opinii kąpiel w basenie termalnym leczy różne schorzenia, ale również zapobiega chorobom oraz relaksuje i odpręża. Wody pochodzące z głębi ziemi zawierają mnóstwo cennych minerałów i pierwiastków, co sprawia, że korzystanie z nich jest prawdziwą przyjemnością oraz źródłem zdrowia.
 • Termy Szaflary
  Coraz większa popularność basenów termalnych nikogo nie dziwi, szczególnie w perspektywie zbliżających się chłodów. Polskie termy z łatwością rozgrzeją nawet największego zmarzlucha, zapewnią porządną dawkę relaksu i przywrócą dobry nastrój. Wspólnie z Klubem Travelist.pl przygotowaliśmy listę tych, do których szczególnie warto się wybrać już przy pierwszych chłodach, by nabrać sił na długie, zimowe miesiące.
 • Walentynki
  Już niebawem 14 lutego, czyli święto wszystkich zakochanych. Chcesz spędzić ten dzień w wyjątkowy sposób? Zabierz swoją drugą połówkę na Walentynki Bez Gaci do Termy Białka!
 • Projekt term, które chce wybudować ojciec Tadeusz Rydzyk
  Jest taka teoria, że czegokolwiek dotknie ojciec Tadeusz Rydzyk, to zamienia się w złoto. Kontrowersyjny duchowny doprowadził do rozkwitu Radio Maryja. Zbudował też Telewizję Trwam. Teraz postawi termy w Toruniu.
 • Evian-les-Bains słynie z pięknych widoków, tras narciarskich i cudownej wody
  Czy można połączyć wyjazd na narty z kuracją zdrowotną? Oczywiście i w tym celu najlepiej pojechać do alpejskiego miasteczka, które słynie z pięknych krajobrazów, narciarskich stoków i... cudownej wody. Jej zalety doceniają gwiazdy takie jak Madonna czy Brad Pitt.
 • Profesjonalny saunamajster, gorące źródła i bollywoodzkie produkcje przeniosą w sobotę gości basenów termalnych w Białce Tatrzańskiej w świat magii, guseł i czarów - zapewnia Kinga Cierniak z "Termy Bania". To zaproszenie na "nocne saunowanie".
 • Gorące kąpiele i moc aromatu - znakomity pomysł na relaks
  Już starożytni Rzymianie dostrzegli pozytywny wpływ ciepła na zdrowie i samopoczucie człowieka. To oni wybudowali pierwsze termy, w których relaksowali się i nabierali energii na kolejne dni. Z dobrodziejstw tego miejsca korzystał każdy szanujący się obywatel starożytnego państwa. Odwiedzając Termy Rzymskie w czeladzkim Pałacu Saturna, możemy przenieść się w antyczny świat i śladem starożytnych - zadbać o swoje zdrowie i urodę.
 • Odkryj uroki gorących kąpieli
  Baseny z wodą geotermalną, sauny i zespoły odnowy biologicznej... Odkrywamy uroki gorących kąpieli. W Polsce powstaje coraz więcej przybytków takiego dbania o zdrowie i urodę.