• Jerzy Kapuściski
  Przyjazd Conchity Wurst do Polski wzbudza wiele emocji. Dyrektor telewizyjnej Dwójki, która będzie transmitowała jej koncert, nie rozumie tego zamieszania i ma nadzieję na dobry występ. Z Jerzym Kapuścińskim dziennik.pl rozmawiał także na temat Przystanku Woodstock i nowego jury "The Voice of Poland".
 • Jury 6. edycji "The Voice of Poland"
  Już wiemy, kto będzie oceniał występy uczestników 6. edycji "The Voice of Poland". Telewizja Polska właśnie zaprezentowała nowy skład jury, w którym znaleźli się Maria Sadowska, Piasek, Edyta Górniak oraz Baron i Tomson.
 • The Voice Of Poland
  Telewizja Polska ujawniła dziś skład jurorski nowej edycji "The Voice of Poland". Do Edyty Górniak i muzyków Afromental, których oglądaliśmy w poprzedniej edycji, dołączyli Maria Sadowska i Piasek.
 • The Voice of Poland
  Szykowana na jesień, nowa edycja "The Voice of Poland" przyniesie wiele zmian, te największe zaś nastąpią w składzie jury. Okazuje się bowiem, że produkcja podziękowała za dalszą współpracę Baronowi i Tomsonowi.
 • Maryla Rodowicz
  Program "The Voice of Poland" jesienią ma powrócić na antenę TVP2. Produkcja pracuje więc nad skompletowaniem nowego jury, bowiem z udziału w kolejnej edycji zrezygnowali Marek Piekarczyk i Justyna Steczkowska. Czy w roli jurorki zobaczymy Marylę Rodowicz.
 • Tatiana Okupnik, Anna Rusowicz
  Telewizja Polska wiosną nie pokazała nowej edycji "The Voice of Poland", ponieważ twórcy show nie zdołali w tak krótkim czasie zapełnić luki po jurorach, którzy rozstali się z produkcją. Jesienią jednak program wraca na antenę, a o posadę jurora walczy kilka gwiazd.
 • The Voice of Poland
  Wiosną Telewizja Polska miała pokazać kolejną edycję programu "The Voice of Poland". Niespodziewanie jednak stacja zmieniła zdanie i zrezygnowała z emisji muzycznego show, jako powód swojej decyzji, podając brak czasu na przygotowanie produkcji.
 • Halina Mlynkova
  Halina Mlynkova przyjęła ofertę Telewizji Polskiej i dołączyła do ekipy programu "The Voice of Poland". Piosenkarka nie będzie jednak jedną z trenerek. Jaką rolę przydzielono jej więc w muzycznym show?
 • Edyta Górniak w "The Voice of Poland"
  W minionym tygodniu w mediach pojawiła się informacja, iż z udziału w kolejnej edycji "The Voice of Poland" rezygnują Justyna Steczkowska i Marek Piekarczyk. Teraz, swoje rozstanie z show potwierdza także Edyta Górniak.
 • The Voice of Poland
  Telewizja Polska potwierdziła produkcję kolejnej emisji "he Voice of Poland". Okazuje się jednak, że program czekają rewolucyjne zmiany. Ze jury odchodzą bowiem Justyna Steczkowska i Marek Piekarczyk.