• Kadr z filmu "Thor: Ragnarok". Polska premiera 24 października 2018 roku
  Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – "zmierzch bogów", zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem. Polska premiera filmu 25 października.
 • Cate Blanchett w produkcji "Thor: Ragnarok"
  Za dwa tygodnie, 25 października do kin trafia nowa produkcja Marvela - "Thor: Ragnarok". W filmie do szpiku złą kobiecą postać zagra Cate Blanchett, której rola najwyraźniej bardzo przypdadła do gustu
 • "Strażnicy Galaktyki" są wyśmienici i zarabiają miliardy dolarów
  Wydawcy komiksów o superbohaterach przenoszą na wielki ekran swój sposób opowiadania fabuły – w kinach rozpędu nabierają monstrualne, rozpisane na dziesiątki filmów historie z setkami postaci i przeplatającymi się wątkami.
 • Adam Levine uważa, że Chris Hemsworth jest najseksowniejszy
  Adam Levine został wyróżniony tytułem "Sexiest Man Alive" przez magazyn "People". Frontman Maroon 5 uważa jednak, że kto inny zasługuje na to wyróżnienie.
 • Volvo XC90
  Młot Thora, czyli oręż słynnego nordyckiego boga piorunów, będzie znakiem rozpoznawczym najnowszego volvo XC90. Samochód ma być lżejszy, większy w środku i bardziej bezpieczny. Szwedzi opublikowali pierwsze foto.
 • Najlepsze efekty specjalne 2013 roku – oni walczą o Oscara:
  Amerykańska Akademia Filmowa przedstawiła krótką listę z tytułami filmów, które mają szansę na nominację do Oscara w kategorii najlepsze efekty specjalne. W zestawieniu znalazły się największe hity ostatnich miesięcy, ale miejsca nie starczyło dla wszystkich superprodukcji. Akademicy nie dali się uwieść efektom przedstawionym w "Człowieku ze stali", "Grze Endera", "Wyścigu", "47 roninach" oraz "Wolverinie". Oto filmy, które mają szansę na statuetkę Akademii:
 • Więcej "Avengersów" w polskich kinach
  Najnowszy film z bohaterami ze świata Marvela "Avengers 3D", okazał się rekordzistą otwarcia nie tylko w Stanach Zjednoczonych, lecz także Polsce. Z uwagi na olbrzymie zainteresowanie dziełem, uruchomiono dodatkowe seanse.
 • 1. "Szybcy i wściekli 5" (9,3 miliona ściągnięć)
  Witryna BitTorrent opublikowała ranking premier mijającego roku najczęściej nielegalnie ściąganych. Na pierwszym miejscu znaleźli się "Szybcy i wściekli 5". Film akcji z Vinem Dieselem w roli głównej ściągnięto 9,3 miliona razy. To zdecydowanie niższy wynik niż zeszłorocznego "zwycięzcy" – "Avatara", który stał się łupem piratów 16 miliony razy. Oto pełna lista filmów, które najchętniej ściągali piraci w 2011 roku...
 • Kenneth Branagh chce znów do komiksu
  Wybitny aktor i znakomity reżyser, nazywany drugim Laurence’em Olivierem nie wyklucza, iż kiedyś ponownie zajmie się ekranizacją komiksu Marvela.
 • "Thor" – ciąg dalszy nastąpi...
  Patty Jenkins, autorka filmu "Monster", jest główną kandydatką do wyreżyserowania sequela "Thora".