• Dariusz Michalczewski
  Sąd Rejonowy w Krakowie nakazał spółce FoodCare zapłatę na rzecz Fundacji Dariusza Michalczewskiego "Równe Szanse" 4,5 mln zł. oraz oddalił wniosek FoodCare o umorzenie postępowania, poinformowała Fundacja. Z kolei Sąd Apelacyjny uwzględnił odwołanie firmy FoodCare, orzekając, że nie musi ona płacić 2,4 mln zł odszkodowania za korzystania z marki Tiger po rozwiązaniu umowy z Fundacją, poinformowała firma.
 • Kampania napoju energetycznego Tiger
  Rada Reklamy wystosowała w poniedziałek apel, w którym nakłania do wykorzystywania symboliki narodowej i konotacji historycznych w reklamach "zgodnie z dobrymi obyczajami i w poczuciu odpowiedzialności społecznej". Rada zapowiada także rozpoczęcie działań edukacyjnych w tej kwestii.
 • Kamera w studiu telewizyjnym
  Dyskryminują, nie szanują symboli narodowych i religijnych. Nad Wisłą rośnie liczba firm, które muszą sobie radzić z kryzysem wizerunkowym. I to takim, które same wywołały. Tak jak Maspex z Tigerem
 • Kampania napoju energetycznego Tiger
  Warszawscy radni PiS Jacek Ozdoba i Jakub Banaszek podczas briefingu przed Muzeum Powstania Warszawskiego ogłosili, że w piątek złożą do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa i złamaniu artykułu 133 Kodeksu karnego przez producenta napoju energetycznego.
 • Kampania napoju energetycznego Tiger
  Dłoń z wystawionym środkowym palcem, w znanym wszystkich wulgarnym geście, przewiązanym czerwoną wstążką. I do tego hasło: "1 sierpnia dzień pamięci", a poniżej: "Chrzanić to, co było. Ważne to, co będzie". To element kampanii, którą właściciel marki napoju energetycznego Tiger prowadzi w serwisie Instagram. Rozpętała się burza. Firma przeprosiła, ale internauci nawołują do jej bojkotu. Zareagowało także Muzeum Powstania Warszawskiego.
 • Dariusz M.
  Byłemu pięściarzowi Dariuszowi M. gdańska prokuratura zarzuciła znieważenie oraz naruszenie nietykalności cielesnej żony. Sportowiec nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień. Po postawieniu zarzutów, zatrzymany w środę M., został zwolniony.
 • Dariusz Michalczewski
  - Tylko Dariusz Michalczewski może dysponować prawem do oznaczenia "Tiger" dla napojów energetycznych – taki wyrok wydał krakowski sąd.
 • Śmigłowiec Apache
  Do końca roku Ministerstwo Obrony Narodowej powinno rozpocząć procedurę zakupu śmigłowców bojowych "Kruk" – takim wojskowym kryptonimem określono ten projekt (faza analityczno-koncepcyjna jest już zakończona). Mają zastąpić służące obecnie, pamiętające jeszcze PRL i ZSRR helikoptery Mi-24. Choć mamy ich prawie 30 sztuk, to w praktyce w użyciu są dwie eskadry po 12 sztuk. Ich resursy (czas, do kiedy mogą być użytkowane) kończą się między 2017 a 2021 r. Te maszyny mają za sobą intensywną służbę, były m.in. w Iraku i w Afganistanie.
 • Dariusz Michalczewski
  Były bokser nie kryje się ze swoimi poglądami na temat gejów i lesbijek. Dariusz Michalczewski otwarcie popiera pary homoseksualne. Przy okazji nie szczędzi gorzkich słów tym, którzy z nim się nie zgadzają.
 • Dariusz Michalczewski
  Sąd Apelacyjny w Krakowie wydał prawomocny wyrok, w którym zobowiązał firmę FoodCare do zapłaty na rzecz Fundacji Darka Michalczewskiego Równe Szanse kwoty ponad 15 milionów zł z tytułu m.in. zaległego wynagrodzenia z umowy promocyjnej wraz z odsetkami i kosztami.