• Tomasz Lis
  Jak się chce uderzyć, to kij się zawsze znajdzie. Krytykom Tomasza Lisa może w jego nowym programie emitowanym w Onecie przeszkadzać wiele: kiepska jakość dźwięku, telewizyjna maniera montażowa, dość nieoczekiwany luz prowadzącego a la Max Kolonko, ale jedno przyznać trzeba: trafia on w aktualne zapotrzebowanie portalu Onet i części internetowej widowni.
 • Jan Pospieszalski
  Program Jana Pospieszalskiego "Warto rozmawiać" od 1 marca wraca na antenę TVP1. W rozmowie z dziennik.pl prowadzący zapewnił, że będzie starał się pokazywać rzeczowe rozmowy, a nie jałowe pyskówki. Skomentował także porównania swojej audycji do programu Tomasza Lisa i wyjaśnił, dlaczego liczy na zmianę w polskim systemie sprawiedliwości.
 • Tomasz Lis
  Tomasz Lis oskarżył nowego dyrektora TVP2 o ingerowanie w jego program. Twierdzi, że Maciej Chmiel nie chciał się zgodzić na to, by gościem w studiu był prof. Andrzej Rzepliński. Prezes Trybunału Konstytucyjnego ostatecznie w studiu "Dwójki" się pojawi. - Nie chodziło o nazwisko gościa - tłumaczy nam Maciej Chmiel.
 • Tomasz Lis, Tomasz Karolak
  Tomasz Lis i Tomasz Karolak kilka miesięcy temu bawili się przednio, naśmiewając się z fałszywego konta Kingi Dudy. Dziś relacje między dziennikarzem i aktorem uległy ochłodzeniu, bowiem obaj panowie obrzucają się wzajemnymi oskarżeniami.
 • Andrzej Duda wysiada z limuzyny
  Andrzej Duda, komentując poniedziałkowy program "Tomasz Lis na żywo" w TVP, nie szczędził ostrych słów. "Uważam za wstrętne to, co zrobił wczoraj redaktor Lis z Tomaszem Karolakiem. To miało na celu poniżenie mojej córki" - oburzył się kandydat PiS na prezydenta.
 • Tomasz Lis
  Program "Tomasz Lis na żywo", emitowany w TVP2 w poniedziałkowe wieczory, dziś nie pojawi się na antenie. Na skutek licznych spekulacji, przyczyny wstrzymania emisji swojej audycji, postanowił wyjaśnić sam prowadzący.
 • Donald Tusk w programie "Tomasz Lis na żywo"
  Spontaniczna reakcja czy tak zwana ustawka? Tomasz Lis twierdzi, że widownia jego programu zachowała się naturalnie, śpiewając Donaldowi Tuskowi „Sto lat”. Okazuje się jednak, że chyba nie do końca naturalnie.
 • "Max Kolonko czy Tomasz Lis powinni już dawno być europejskimi komentatorami na takich antenach jak np. CNN" - stwierdził w rozmowie z "Rzeczpospolitą" Wojciech Cejrowski. Wyjaśnił też, dlaczego czuje, że jest groźny i w związku z tym prędzej czy później wyrzucą go z każdej telewizji.
 • Program "Tomasz Lis na żywo", w porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku, stracił 350 tys. widzów. W trakcie emisji tej audycji, stacja TVP2 wciąż jednak jest liderem rynku telewizyjnego.
 • Dawno nie było w polskim show biznesie sprawy tak bulwersującej, jak wyznanie Katarzyny Figury o tym, że była maltretowana przez męża. Głos w tej sprawie zabrał również Tomasz Lis, który gościł ją w swoim programie. Jego stanowisko, choć pełne współczucia dla aktorki, nie jest jednoznaczne.