• Masz samochód marki Toyota, Volvo, Citroen lub BMW?
  Toyota, Volvo, BMW, Citroen i Suzuki przyznały, że w ich pojazdach czają się groźne usterki. Lista wad obejmuje wadliwe poduszki powietrzne, pękające śruby czy przeciekające karoserie. Czeka cię wizyta w serwisie?
 • Mechanik przy pracy
  Masz samochód marki Toyota lub Nissan? Może cię czekać dodatkowy przegląd techniczny. Japońscy producenci po specjalnym śledztwie ogłosili globalną akcję kontrolną - do serwisu wzywają 6,5 mln samochodów.
 • Jakie samochody kradną złodzieje?
  Dziennik.pl dotarł do danych Komendy Głównej Policji dotyczących kradzieży samochodów w całej Polsce od początku 2014 roku. Kierowcy nad Wisłą przez złodziejski proceder stracili ponad 10 tysięcy aut. Ile samochodów odzyskała policja? A jak wygląda popularność aut wśród złodziei według danych Warty? Jak się dowiedzieliśmy, ubezpieczyciel w okresie od stycznia do końca września 2014 roku odnotował wzrost kradzieży samochodów z segmentu SUV. Zobacz, jakie modele i marki są teraz przebojem wśród bandytów.
 • Jaki samochód z silnikiem benzynowym?
  Niedrogi samochód używany? Wbrew pozorom nie musi to być stary grat. Który model warto wybrać i z jakim silnikiem? Na co zwrócić uwagę żeby nie żałować? Zobacz, jakie auto można kupić na rynku mając w kieszeni przynajmniej pięć tysięcy złotych.
 • Samochody najczęściej kradzione w Polsce w 2013 roku
  Myślisz, że złodzieje kradną w Polsce BMW czy Mercedesy? Na policyjnej liście top 10 najczęściej ginących aut nie znajdziesz tych marek. Zobacz, jakie modele i marki są przebojem wśród bandytów…
 • Eiji Toyoda, szef Toyoty i Roger B. Smith, szef GM po podpisaniu umowy w 1984 roku
  Smutna wiadomość z centrali Toyoty - były szef Eiji Toyoda, zmarł wieku 100 lat. Toyoda był twórcą sukcesu japońskiej marki - to właśnie za czasów jego kierownictwa w latach 70. i 80. producent z Kraju Kwitnącej Wiśni podbił świat swoimi samochodami m.in. legendarną corollą…
 • Toyota corolla
  Przed laty na punkcie tego samochodu kierowcy tracili głowę - także w Polsce. Wszystko przez niezawodność i praktyczność. Teraz inżynierowie Toyoty pochwalili się nową generacją corolli. Auto jest większe i kosztuje znacznie mniej niż poprzednia wersja. Zobacz pierwsze zdjęcia japońskiej nowości...
 • Ford focus - silnik 1.0 EcoBoost
  Kierowcy zmienili upodobania! Teraz hitem na całym świecie jest zupełnie inny samochód - oto ford focus strącił z podium toyotę corollę, która przez wiele lat był numerem jeden. Nowa lista przebojów wygląda teraz inaczej - oto 10 światowych bestsellerów na czterech kołach.