• Pralka
  Nie żyje trzylatek, który w poniedziałek zatrzasnął się w pralce – poinformował prokurator rejonowy w Słupsku Piotr Nierebiński. Śledczy będą prowadzić w tej sprawie postępowanie pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci.
 • Wilk
  Trzyletni chłopiec, który pod nieuwagę ojca wsunął dłoń do klatki z wilkiem, został pogryziony przez zwierzę. Do wypadku doszło w ogrodzie zoologicznym Leśna baśń w Barnaule w Kraju Ałtajskim. Chłopiec ma pogryzione ręce i odgryzione ucho. Przebywa w szpitalu.
 • Zdjęcie trzylatka wstrząsnęło Europą
  Takiej mocy oddziaływania nie mają podawane codziennie informacje o kolejnych ofiarach wśród imigrantów, którzy próbują przedostać się przez Morze Śródziemne. Zdjęcie ciała małego chłopca, wyrzuconego na turecką plażę, wstrząsnęło europejską opinią publiczną. Lotem błyskawicy rozprzestrzeniło się wczoraj w mediach elektronicznych i portalach społecznościowych, wywołując szok i budząc wielkie emocje.
 • Samolot PLL LOT
  Trzyletnie dziecko zmarło na pokładzie samolotu PLL LOT lecącego z Chicago do Warszawy. Tę informację potwierdził IAR Przemysław Nowak, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie, która bada tę sprawę.
 • Dziecko w przedszkolu
  Pierwszy rok w przedszkolu to najczęściej niesamowicie stresujące wydarzenie, zarówno dla maluszka, jak dla mamy i taty. Czy da sobie radę, czy nie będzie płakał, czy nie zachoruje? Te i inne pytania zapewne już kilka miesięcy wcześniej zadają sobie rodzice. Aby uniknąć wielu kłopotów związanych z pójściem dziecka do przedszkola, dobrze jest wcześniej przygotować się do tego wydarzenia.
 • Bulwersująca sprawa śmierci trzylatka w Łodzi. Prokuratura postawiła zarzuty matce chłopca i jej sąsiadowi. Sekcja zwłok wykazała, że dziecko mogło być wcześniej wielokrotnie bite.
 • Policja - zdjęcie ilustracyjne
  Są zarzuty dla matki, która na kilka dni pozostawiła dziecko zamknięte samo w domu w Krakowie. Śledczy zarzucają kobiecie, że naraziła trzylatka na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia.
 • Skrajnie wyczerpany paroletni chłopiec znaleziony przez policję w jednym z krakowskich mieszkań. Matka zostawiła trzylatka samego w domu na kilka dni.
 • Dzieci
  Rząd podjął się misji niemal niemożliwej. "Za cztery lata wszystkie dzieci trafią do przedszkoli, za trzy lata chodzić tam będzie już 90 proc. z nich" – deklarowała wczoraj minister Krystyna Szumilas, korygując delikatnie optymistyczne założenia premiera z piątkowego expose o „miejscach dla wszystkich”.
 • Trzylatek błąkał się po Krupówkach. Sam, w środku nocy
  3-letniego chłopca, błąkającego się po zakopiańskich Krupówkach, około godz. 3.30 w nocy z soboty na niedzielę odnaleźli przypadkowi przechodnie i powiadomili policję. Matka dziecka w tym czasie zabawiała się na imprezie; rano miała 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.