• Dorota Wellman
  W związku z tym, że dziennikarka została redaktor kreatywną nowego pisma dla kobiet, udzieliła wywiadu "Twojemu Stylowi". W rozmowie z Magdą Jaros rozmawiała m.in. o tym. ile w wie o problemach współczesnych Polek, czy czuje się od nic bardzo "inna"i dlaczego uważa, że dojrzałe kobiety powinny się akceptować. Wyraziła też krytyczne zdanie o niektórych tematach, które musi podejmować w programie, który prowadzi...
 • Monika Olejnik, Maja Włoszczowska i Beata Tadla
  Wczoraj wieczorem w Warszawie odbyła się gala finałowa plebiscytu Kobieta roku organizowanego po raz 26 przez magazyn "Twój Styl". W tym roku do grona nagrodzonych dołączyła Maja Włoszczowska, ale na imprezie nie zabrakło tez innych znanych pań. Oto, kto się pojawił.
 • Ilona Batko, siostra Justyny Kowalczyk, na gali Kobieta Roku 2011 miesięcznika „Twój Styl”
  Na gali Kobieta Roku 2011 zabrakło osoby najważniejszej – samej nagrodzonej. W imieniu Justyny Kowalczyk nagrodę odebrała jej siostra – Ilona Batko. Jak Wam się podoba siostra sportsmenki? Podobna do naszej gwiazdy? Oto zdjęcia!
 • Jak co roku, na rozdanie rozdania nagród Kobieta Roku, przyznawanych przez miesięcznik „Twój Styl”, przybyły znamienite osobistości. Na gali Kobieta Roku 2011 pojawiły się panie, które rzadko bywają na salonach… Zabrakło tylko tegorocznej laureatki – Justyny Kowalczyk, w której imieniu nagrodę odebrał siostra. Oto zdjęcia!
 • Agnieszka Dygant
  Po dwóch latach spędzonych z dala od show-biznesu Agnieszka Dygant wraca do pracy i przy okazji analizuje zmiany, jakie zaszły w jej życiu w związku z pojawieniem się na świecie synka Xawerego. Dziecko nie wywróciło jej życia do góry nogami.
 • Robert Kupisz.
  Dla Roberta Kupisza rok 2011 był wyjątkowo udany. Stylista fryzur zmienił branżę. Nie tylko przygotował dwie kolekcje mody, ale także otworzył własny butik. Ciężka praca została nagrodzona - podczas gali Doskonałość Mody Kupisz został Projektantem Roku 2011.
 • Gwiazdy na gali rozdania nagród Doskonałość Mody 2011 "Twojego Stylu".
  Na wczorajszej gali wręczenia nagród Doskonałość Mody 2011 "Twojego Stylu" nie zabrakło pięknych pań - miłośniczek dobrych marek i fascynatek modowego świata. Oto, jakie kreacje wybrały na ten wieczór.
 • Zwycięzcy w konkursie Doskonałość Mody 2011 "Twojego Stylu".
  Debiutant Robert Kupisz i ikona polskiej mody Joanna Klimas znaleźli się wśród laureatów konkursu Doskonałość Mody 2011. Magazyn "Twój Styl" po raz 13. wyróżnił najlepszych projektantów i marki modowe na polskim rynku. Wydarzeniem Roku okrzyknięto pokaz Gosi Baczyńskiej.
 • Gala wręczenia nagród "Doskonałość Twojego Stylu 2011".
  Już po raz 17. magazyn "Twój Styl" wyróżnił kosmetyki godne polecenia. Podczas czwartkowej gali w hotelu Hilton, tytuł Doskonałości Roku 2011 otrzymało 28 produktów od tych super ekskluzywny, aż po te popularne, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.
 • Naturalność jest piękna - naga Anna Dereszowska w "Twoim Stylu"
  Aktorka twierdzi, że daleko jej do anorektycznego ideału kobiety, że ma kawałek brzuszka i kawałek biodra, że zdecydowała się na rozbieraną sesję, aby pokazać kobietom, że każda z nich jest piękna - bez względu na rozmiar.