• Olga Kalicka
  Medycyna estetyczna to coś, od czego ludzie się uzależniają. Robią jedną operację i nagle zauważają inne defekty, których wcześniej nie widzieli, w końcu zaczynają poprawiać wszystko, aż stają się kimś zupełnie nowym – uważa Olga Kalicka. Aktorka docenia możliwości, jakie daje medycyna estetyczna, jednak według niej nie można popadać w skrajności – za wszelką cenę próbować wygładzać każdą nową zmarszczkę czy znacząco zmieniać rysy twarzy.
 • Patrycja Markowska
  Aktywność fizyczna to dla wokalistki podstawa dbania o siebie. Twierdzi, że ruch pomaga jej nie tylko utrzymać szczupłą sylwetkę, ale także pozytywnie wpływa na psychikę. Dla pięknej cery gwiazda stosuje maseczki i masaże, boi się natomiast inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.
 • Mehriban Aliyeva i Ilham Aliye
  Nadmuchane usta, naciągnięta skóra i ledwo widoczne oczy - to zawsze dodaje lat. Małżonce azerskiego prezydenta również. Kiedy patrzy się na jej zdjęcia i uświadomi sobie, że ma tylko 52-lata, naprawdę robi się smutno...
 • Zabieg powiększania ust botoksem
  Powiększanie ust, wypełnianie zmarszczek czy ujędrnianie twarzy – choć zabiegi medycyny estetycznej są stosunkowo bezpieczne, to przybywa pacjentów, którzy odczuli ich negatywne skutki, ponieważ wykonała je osoba niewykwalifikowana. Dlatego Ministerstwo Zdrowia zapowiedziało konsultacje w sprawie uregulowania kwestii wykonywania zabiegów upiększających. Muszą one być zdefiniowane wprost jako świadczenia zdrowotne i wykonywane przez lekarzy – podkreślają przedstawiciele Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.
 • Brigitte Macron
  Zdaniem lekarza Brigitte Macron już podczas kampanii wyborczej poddała się kilku zabiegom medycyny estetycznej, m.in. kuracji botoksem. Uważa jednak, że pierwsza dama zachowuje umiar, jej twarz wygląda więc naturalnie. Gwiazdor TVN Style podkreśla również, że dbałość o dobry wygląd jest obecnie obowiązkiem żony francuskiego prezydenta.
 • Krzysztof Gojdź
  Zdaniem lekarza polskie gwiazdy nadużywają zabiegów medycyny estetycznej. Przesadzają zwłaszcza z poprawianiem ust i policzków. Po takich zabiegach świetnie wyglądają wprawdzie na zdjęciach lub w telewizji, w rzeczywistości jednak rażą sztucznością. 
 • Jolanta Pieńkowska
  Od kilku dni w Sieci pojawiają się liczne publikacje poświęcone rzekomo "nowej" twarzy 52-letniej Jolanty Pieńkowskiej. Wybuch tych emocji i lawinę komentarzy spowodowały zdjęcia promujące program prowadzony przez dziennikarkę na kanale TVN24 BIS. Faktycznie, porównując to, jak wygląda na nich Pieńkowska z jej fotografiami sprzed kilkunastu lat, trudno nie zauważyć różnicy. Twórcom artykułów umknął jednak jeden ważny szczegół: mocno wyretuszowane zdjęcia wcale nie są nowe. Stacja promowała nimi program zeszłej wiosny - konkretnie w kwietniu 2016 r. Odgrzewany kotlet...?
 • Kobieta u lekarza
  Zabiegi z toksyną botulinową są jednymi z bezpieczniejszych w medycynie estetycznej. Polecane są szczególnie tym pacjentom, którzy chcą zlikwidować kurze łapki, zmarszczki na czole, bruzdy w okolicy ust czy tzw. pierścienie Wenus na szyi. Substancja znajduje również zastosowanie w medycynie klasycznej. Jest wykorzystywana na przykład w leczeniu nadpotliwości czy migreny.
 • Melanie Trump
  Trochę to przykre, że nawet tak piękna kobieta jak Melanie - w przeszłości była przecież modelką - funduje sobie zabiegi, rzekomo upiększające, przez które w wieku zaledwie 46 lat wygląda nie tylko dużo poważniej, ale przede wszystkim odrażająco sztucznie! Zobaczcie jej zdjęcia.
 • Burmistrz Rabki-Zdroju Ewa Przybył i Marta Kaczyńska
  Kilka dni temu, gdy w mediach pojawiły się nowe zdjęcia Marty Kaczyńskiej, rozgorzała dyskusja na temat tego, czy córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej powiększyła sobie usta. Fotografie zestawiano ze starszymi zdjęciami, komentowano rzekomą zmianę i domyślano się, co córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej musiała zrobić, żeby jej wąskie dotychczas wargi nabrały pełnych kształtów. Dziś już wiadomo, że wszystkie te domysły mają raczej niewiele wspólnego z prawdą, bo bez mocnego makijażu Marta wygląda tak, jak kilka miesięcy wcześniej - zobaczcie jej najnowsze zdjęcia.