• Anna Maruszeczko
  Anna Maruszeczko jedną nogą stoi w świecie show-biznesu. Jako znana dziennikarka bywa na imprezach i pozuje na ściankach. Z pewnością właśnie dlatego zależy jej na atrakcyjnym wyglądzie. Czy zależy jej aż tak bardzo, że zrobiła coś "ciekawego" ze swoją twarzą? Zobaczcie zdjęcia i oceńcie.
 • Lifting
  Ogólny stan zdrowia i przyjmowanie niektórych leków mogą wpływać na bezpieczeństwo i efekty zabiegów medycyny estetycznej. Przed zabiegiem należy więc udostępnić lekarzowi całą dokumentację medyczną, zwłaszcza gdy cierpi się na choroby przewlekłe. Bez tej wiedzy lekarz nie jest w stanie wyeliminować ewentualnych powikłań.
 • Masaż
  Demi Moore, Salma Hayek czy Kim Kardashian są uznawane za wzorzec piękna i naśladowane przez miliony kobiet na całym świecie. Nic więc dziwnego, że promowane przez nie nowości kosmetyczne i zabiegi medycyny estetycznej cieszą się dużym zainteresowaniem. Polki, które chcą zadbać o sylwetkę, również zdają się na rekomendację gwiazd i pytają specjalistów o podobną ofertę.
 • Victoria Silvstedt
  Victoria Silvstedt jest obecna w show-biznesie już ponad 20 lat i ciągle może wrażenie - szczególnie na mężczyznach - ale widać, że obcowanie z inwazyjnymi zabiegami ratującymi urodę nie jest jej obce. Zobaczcie, jak wygląda gwiazda, która wielokrotnie znajdowała się w gronie najseksowniejszych kobiet świata.
 • Eva Minge
  Projektantka tak mocno kojarzy nam się z burzą rudych loków, że w tej stylizacji z trudem ją rozpoznajemy...
 • Mariola Bojarska-Ferenc
  Czyżby 54-letnia wielbicielka zdrowego trybu życia uznała, że nadszedł już czas na zastosowanie bardziej inwazyjnych metod dbania o urodę, niż tylko ćwiczenia i dieta...?
 • Lifting
  Polskie gwiazdy wciąż niechętnie przyznają się do korzystania z możliwości medycyny estetycznej. Zdaniem lekarzy z zabiegów korzystają jednak coraz bardziej świadomie. Ich celem jest przede wszystkim podkreślenie naturalnych atutów urody i nadanie twarzy świeżego, zrelaksowanego wyglądu. Najchętniej korzystają z zabiegów z wykorzystaniem toksyny botulinowej.
 • Lifting
  Zdaniem lekarzy z zabiegów medycyny estetycznej powinny korzystać już bardzo młode kobiety, zwłaszcza palaczki, pracujące w klimatyzowanych pomieszczeniach oraz odznaczające się bogatą mimiką. Ich skóra może potrzebować botoksu lub mezoterapii już przed ukończeniem przez nie 30 roku życia.
 • Jolanta Kwaśniewska
  Czy to kwestia makijażu, czy może czegoś więcej, że był prezydentowa chwilę przed sześćdziesiątką wygląda tak promiennie i gładko? Zobaczcie zdjęcia i oceńcie.
 • Marianna i Kamil Durczokowie
  Marianna Durczok rzadko pojawia się "na salonach". Dlatego tym trudniej powstrzymać się od porównywania tego, jak wyglądała jakiś czas temu z tym, jak prezentuje się dziś... Czy to możliwe, że taka zmiana na jej twarzy to tylko kwestia makijażu...?