• Victoria Silvstedt
  Victoria Silvstedt jest obecna w show-biznesie już ponad 20 lat i ciągle może wrażenie - szczególnie na mężczyznach - ale widać, że obcowanie z inwazyjnymi zabiegami ratującymi urodę nie jest jej obce. Zobaczcie, jak wygląda gwiazda, która wielokrotnie znajdowała się w gronie najseksowniejszych kobiet świata.
 • Eva Minge
  Projektantka tak mocno kojarzy nam się z burzą rudych loków, że w tej stylizacji z trudem ją rozpoznajemy...
 • Mariola Bojarska-Ferenc
  Czyżby 54-letnia wielbicielka zdrowego trybu życia uznała, że nadszedł już czas na zastosowanie bardziej inwazyjnych metod dbania o urodę, niż tylko ćwiczenia i dieta...?
 • Lifting
  Polskie gwiazdy wciąż niechętnie przyznają się do korzystania z możliwości medycyny estetycznej. Zdaniem lekarzy z zabiegów korzystają jednak coraz bardziej świadomie. Ich celem jest przede wszystkim podkreślenie naturalnych atutów urody i nadanie twarzy świeżego, zrelaksowanego wyglądu. Najchętniej korzystają z zabiegów z wykorzystaniem toksyny botulinowej.
 • Lifting
  Zdaniem lekarzy z zabiegów medycyny estetycznej powinny korzystać już bardzo młode kobiety, zwłaszcza palaczki, pracujące w klimatyzowanych pomieszczeniach oraz odznaczające się bogatą mimiką. Ich skóra może potrzebować botoksu lub mezoterapii już przed ukończeniem przez nie 30 roku życia.
 • Jolanta Kwaśniewska
  Czy to kwestia makijażu, czy może czegoś więcej, że był prezydentowa chwilę przed sześćdziesiątką wygląda tak promiennie i gładko? Zobaczcie zdjęcia i oceńcie.
 • Marianna i Kamil Durczokowie
  Marianna Durczok rzadko pojawia się "na salonach". Dlatego tym trudniej powstrzymać się od porównywania tego, jak wyglądała jakiś czas temu z tym, jak prezentuje się dziś... Czy to możliwe, że taka zmiana na jej twarzy to tylko kwestia makijażu...?
 • Grażyna Wolszczak
  Choć gwiazdy show biznesu masowo korzystają z dobrodziejstw medycyny estetycznej, mało która z nich przyznaje się do tego otwarcie. Podczas, gdy jedne opowiadają o dietach zmieniających rysy twarzy, Grażyna Wolszczak bez ogródek mówi, że już od pewnego czasu stosuje botoks.
 • Kobieta u chirurga plastycznego
  Polki coraz chętniej korzystają z zabiegów kosmetologii i medycyny estetycznej – aż 82% Polek interesuje się sposobami i metodami na poprawienie swojego wyglądu. Równocześnie funkcjonuje wiele mitów na temat tej dziedziny mecydyny. Dr Robert Chmielewski z Rclinic, znajdującej się na warszawskim Powiślu, obala największe spośród nich.
 • Kobieta nakładająca krem
  Peptydy to substancje, które mogą zastąpić botoks. To syntetyczne odpowiedniki białek działających w naszych komórkach. Są równie skuteczne, a mniej inwazyjne. Do produkcji kosmetyków przeciwzmarszczkowych wykorzystuje je coraz więcej firm.