• Jolanta Pieńkowska
  Od kilku dni w Sieci pojawiają się liczne publikacje poświęcone rzekomo "nowej" twarzy 52-letniej Jolanty Pieńkowskiej. Wybuch tych emocji i lawinę komentarzy spowodowały zdjęcia promujące program prowadzony przez dziennikarkę na kanale TVN24 BIS. Faktycznie, porównując to, jak wygląda na nich Pieńkowska z jej fotografiami sprzed kilkunastu lat, trudno nie zauważyć różnicy. Twórcom artykułów umknął jednak jeden ważny szczegół: mocno wyretuszowane zdjęcia wcale nie są nowe. Stacja promowała nimi program zeszłej wiosny - konkretnie w kwietniu 2016 r. Odgrzewany kotlet...?
 • Kobieta u lekarza
  Zabiegi z toksyną botulinową są jednymi z bezpieczniejszych w medycynie estetycznej. Polecane są szczególnie tym pacjentom, którzy chcą zlikwidować kurze łapki, zmarszczki na czole, bruzdy w okolicy ust czy tzw. pierścienie Wenus na szyi. Substancja znajduje również zastosowanie w medycynie klasycznej. Jest wykorzystywana na przykład w leczeniu nadpotliwości czy migreny.
 • Melanie Trump
  Trochę to przykre, że nawet tak piękna kobieta jak Melanie - w przeszłości była przecież modelką - funduje sobie zabiegi, rzekomo upiększające, przez które w wieku zaledwie 46 lat wygląda nie tylko dużo poważniej, ale przede wszystkim odrażająco sztucznie! Zobaczcie jej zdjęcia.
 • Burmistrz Rabki-Zdroju Ewa Przybył i Marta Kaczyńska
  Kilka dni temu, gdy w mediach pojawiły się nowe zdjęcia Marty Kaczyńskiej, rozgorzała dyskusja na temat tego, czy córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej powiększyła sobie usta. Fotografie zestawiano ze starszymi zdjęciami, komentowano rzekomą zmianę i domyślano się, co córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej musiała zrobić, żeby jej wąskie dotychczas wargi nabrały pełnych kształtów. Dziś już wiadomo, że wszystkie te domysły mają raczej niewiele wspólnego z prawdą, bo bez mocnego makijażu Marta wygląda tak, jak kilka miesięcy wcześniej - zobaczcie jej najnowsze zdjęcia.
 • Lifting
  93 proc. Polek deklaruje, że niezależnie od wieku czy sytuacji materialnej kobiety powinny dbać o swój wygląd – wynika z badań TNS Polska przeprowadzonych we wrześniu i październiku br. na zlecenie Kliniki Medycyny Estetycznej ESTELL. Atrakcyjność fizyczna i zadbane ciało znacznie podnosi samoocenę, dlatego trzeba znaleźć czas na regularne wizyty u fryzjera i kosmetyczki czy uprawianie sportu. Średnio co piąta Polka przyznaje, że w najbliższych 2–3 latach skłonna jest także skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej.
 • Twarz kobiety
  Botoks już od lat wymieniany jest jako jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Potwierdza to również ankieta przeprowadzona przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging – aż 87% biorących udział w badaniu lekarzy ten właśnie zabieg wskazało jako najczęściej wykonywany w swoich gabinetach. Czy jednak wszyscy wiemy, w jakich przypadkach warto zastosować toksynę botulinową i z czym wiążą się takie zabiegi? Na kilka najważniejszych pytań na temat botoksu odpowiada dr Andrzej Ignaciuk, lekarz medycyny estetycznej, prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.
 • Królowa Rania
  Oczywiście, że wiele pań w jej wieku chciałoby wyglądać tak jak ona, ale mając nieformalny tytuł jednej z najpiękniejszych kobiet świata, trzeba się liczyć z tym, że każda niedoskonałość lub "naddoskonałość" w wyglądzie zostanie skrupulatnie odnotowana i przeanalizowana. To chyba pierwszy raz, gdy coś takiego przytrafia się królowej Jordanii. Zobaczcie zdjęcia.
 • Nicolas Sarkozy i Carla Bruni-Sarkozy
  To naprawdę smutne, że kobieta, która kiedyś zachwycała urodą, doprowadziła się do tak tragicznego stanu, jeszcze zanim skończyła 50 lat. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia.
 • Kobieta przebiera się za Mikołaja
  Polacy wolą tradycyjne prezenty świąteczne? Już nie! I chociaż pod choinką wciąż królują książki, szaliki i słodycze, to coraz częściej znajdujemy tam także przedpłacone zabiegi medycyny estetycznej np. na botoks, liposukcję czy powiększanie piersi. Wydajemy na nie nawet 20 tys. zł!
 • Victoria Beckham
  Na temat tego, ile pieniędzy wydaje Victoria na kosmetyki i zabiegi upiększające, krążą legendy, ale patrząc na jej najnowsze zdjęcia, naprawdę trudno nie pomyśleć, że to wszystko, co robi dla zachowania urody, chyba przestaje dawać zadowalające efekty... Zobaczcie i oceńcie.