• Twarz kobiety
  Botoks już od lat wymieniany jest jako jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Potwierdza to również ankieta przeprowadzona przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging – aż 87% biorących udział w badaniu lekarzy ten właśnie zabieg wskazało jako najczęściej wykonywany w swoich gabinetach. Czy jednak wszyscy wiemy, w jakich przypadkach warto zastosować toksynę botulinową i z czym wiążą się takie zabiegi? Na kilka najważniejszych pytań na temat botoksu odpowiada dr Andrzej Ignaciuk, lekarz medycyny estetycznej, prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.
 • Królowa Rania
  Oczywiście, że wiele pań w jej wieku chciałoby wyglądać tak jak ona, ale mając nieformalny tytuł jednej z najpiękniejszych kobiet świata, trzeba się liczyć z tym, że każda niedoskonałość lub "naddoskonałość" w wyglądzie zostanie skrupulatnie odnotowana i przeanalizowana. To chyba pierwszy raz, gdy coś takiego przytrafia się królowej Jordanii. Zobaczcie zdjęcia.
 • Nicolas Sarkozy i Carla Bruni-Sarkozy
  To naprawdę smutne, że kobieta, która kiedyś zachwycała urodą, doprowadziła się do tak tragicznego stanu, jeszcze zanim skończyła 50 lat. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia.
 • Kobieta przebiera się za Mikołaja
  Polacy wolą tradycyjne prezenty świąteczne? Już nie! I chociaż pod choinką wciąż królują książki, szaliki i słodycze, to coraz częściej znajdujemy tam także przedpłacone zabiegi medycyny estetycznej np. na botoks, liposukcję czy powiększanie piersi. Wydajemy na nie nawet 20 tys. zł!
 • Victoria Beckham
  Na temat tego, ile pieniędzy wydaje Victoria na kosmetyki i zabiegi upiększające, krążą legendy, ale patrząc na jej najnowsze zdjęcia, naprawdę trudno nie pomyśleć, że to wszystko, co robi dla zachowania urody, chyba przestaje dawać zadowalające efekty... Zobaczcie i oceńcie.
 • Priscilla Presley
  To nie jest naturalna twarz, ale trzeba docenić, że Priscilla Presley wygląda tak w wieku 70 lat, a nie - jak wiele jej koleżanek - tuż po 50, a nawet przed nią... Zobaczcie zdjęcia.
 • Anna Maruszeczko
  Anna Maruszeczko jedną nogą stoi w świecie show-biznesu. Jako znana dziennikarka bywa na imprezach i pozuje na ściankach. Z pewnością właśnie dlatego zależy jej na atrakcyjnym wyglądzie. Czy zależy jej aż tak bardzo, że zrobiła coś "ciekawego" ze swoją twarzą? Zobaczcie zdjęcia i oceńcie.
 • Lifting
  Ogólny stan zdrowia i przyjmowanie niektórych leków mogą wpływać na bezpieczeństwo i efekty zabiegów medycyny estetycznej. Przed zabiegiem należy więc udostępnić lekarzowi całą dokumentację medyczną, zwłaszcza gdy cierpi się na choroby przewlekłe. Bez tej wiedzy lekarz nie jest w stanie wyeliminować ewentualnych powikłań.
 • Masaż
  Demi Moore, Salma Hayek czy Kim Kardashian są uznawane za wzorzec piękna i naśladowane przez miliony kobiet na całym świecie. Nic więc dziwnego, że promowane przez nie nowości kosmetyczne i zabiegi medycyny estetycznej cieszą się dużym zainteresowaniem. Polki, które chcą zadbać o sylwetkę, również zdają się na rekomendację gwiazd i pytają specjalistów o podobną ofertę.
 • Victoria Silvstedt
  Victoria Silvstedt jest obecna w show-biznesie już ponad 20 lat i ciągle może wrażenie - szczególnie na mężczyznach - ale widać, że obcowanie z inwazyjnymi zabiegami ratującymi urodę nie jest jej obce. Zobaczcie, jak wygląda gwiazda, która wielokrotnie znajdowała się w gronie najseksowniejszych kobiet świata.