• Little Rooster, czyli budzik z wibracjami
  Nie ma chyba osoby, której nie zdarzyło się narzekać na budzik. A to nie zadzwonił, a to ma denerwujący dźwięk alarmu, a to dzwoni za cicho albo za głośno. "Litte Rooster" może to zmienić. Powód? Jest połączeniem budzika z wibratorem.
 • Mózg
  Urządzenie do rehabilitacji zwłaszcza dla pacjentów po udarach mózgu i osób starszych powstało na Politechnice Rzeszowskiej. Umożliwia ono wzmocnienie ogólnej kondycji zdrowotnej pacjenta, w tym ćwiczenie m.in. równowagi i unikanie upadków.
 • Lekarz trzyma dłoń pacjenta
  Olsztyńscy neurolodzy stworzyli urządzenie, które mierzy siłę mięśni międzykostnych ręki u chorych na SLA. Dzięki niemu lekarze mogą sprawdzać efektywność eksperymentalnych metod, którym poddawani są chorzy na SLA.
 • Policjanci apelują o zwrot urządzenia z promieniotwórczym irydem, które zostało wczoraj skradzione w Zabrzu. Pracownik jednej z firm ciepłowniczych w czasie prac przypadkowo je zostawił, a gdy wrócił - urządzenia już nie było.
 • mężczyzna
  Na rynku dostępny jest szereg produktów ułatwiających pracę nad własnym ciałem i dążenie do idealnej formy. Wśród nich znajdują się wagi-analizatory składu ciała, dzięki którym można nie tylko się zważyć, lecz także już w 30 sekund sprawdzić strukturę i masę swojego ciała. Maszyna mierzy zawartość mięśni i tłuszczu w organizmie oraz poziom jego nawodnienia. Tak wyspecjalizowana waga to pomocne narzędzie w planowaniu diety.
 • Każda, szanująca się firma technologiczna ma w swej ofercie tablety. Czy jednak zaraz musimy wydać parę tysięcy złotych na urządzenie, którego możliwości nie wykorzystamy? Oto, co powinieneś wiedzieć, zanim pójdziesz do sklepu.
 • Polacy opracowali nowoczesne urządzenie do walki z rakiem
  Polskie urządzenia do walki z rakiem na światowym poziomie zostały opracowane w Narodowym Centrum Badań Jądrowych. Prototypy pozwalają łączyć już na sali operacyjnej pracę chirurga z precyzyjnym napromieniowaniem.
 • Prestigio MultiPad 10.1 Ultimate
  Nie każdy musi mieć najnowszy model iPada, czy Lenovo TouchPad2. Są też tablety, które kosztują mniej niż tysiąc złotych. Trzeba się tylko liczyć z tym, że niska cena nie wzięła się z powietrza i sprzęt nie będzie ani tak dobrze wyglądał, ani tak dobrze działał jak droższe urządzenia.
 • Nalewanie kawy do filiżanki
  Bez kawy nie działałoby większość firm. By ją przyrządzić, trzeba postarać się o dobry ekspres. Jak jednak wybrać odpowiedni sprzęt? W tym pomoże ekspert Neonet.
 • Samolot US Airways awaryjnie lądował w Bangor w stanie Maine w USA z powodu pasażerki twierdzącej, że wszczepiono jej urządzenie
  Lecący z Paryża do Charlotte w Karolinie Północnej samolot US Airways lądował awaryjnie w Bangor, w stanie Maine. Wszystko przez podejrzaną pasażerkę, która w pewnej chwili podała stewardessie kartkę z informacją, że ma wszczepione chirurgicznie jakieś urządzenie.