• Ed Sheeren
  Mamy najnowsze notowanie listy najlepiej sprzedawanych płyt w Polsce. Na czele - jak niemal na całym świecie - Ed Sheeran. W pierwszej dziesiątce ciekawe nowości.
 • Voo Voo; fot. Jacek Poremba
  Wojtek Waglewski mówił, że po fascynacji riffowymi, gitarowymi konstrukcjami zaczął poszukiwać czegoś innego. To coś cały czas podane jest w języku, do którego Voo Voo przyzwyczaiło nas od lat, ale nowe, zaskakujące elementy są tu obecne.
 • Voo Voo; fot. Jacek Poremba
  "Nagrywanie rzeczy oczywistych jako łatwiej strawnych dla publiczności – to nie my". O filozofii Voo Voo i ich nowej płycie "7" opowiada Wojciech Waglewski.
 • Wojceich Waglewski; fot. Arek Powałka
  Fanom specjalnie tego wydarzenia rekomendować nie trzeba. Album "7" zespołu Voo Voo trafi do sklepów 7 marca. Tytuły piosenek to "Poniedziałek", "Wtorek", "Środa", "Czwartek", "Piątek", "Sobota" oraz - uwaga, tu niespodzianka -  "Niedziela". "Postanowiliśmy jeszcze raz zrobić płytę, której nikt nie będzie chciał kupić…" - mówi przewrotnie Wojciech Waglewski, który w marcu ruszy z zespołem w trasę po Polsce.
 • Wilki
  Wilki, Voo Voo, gwiazdy "The Voice of Poland", Lemon, Della Mae i wiele innych gwiazd będzie można zobaczyć w najbliższy weekend podczas festiwalu Country&Folk w Mrągowie, który w tym roku świętuje 35 lat.
 • Voo Voo na scenie/ fot. Grzegorz Michałowski
  Gdzieś daleko od największych Openerów, OFFów i innych wielkich imprez znalazło się miejsce dla małego festiwalu, który promuje muzykę, która dla wielu jest symbolem największego zacofania. Ci, którzy tak ja traktują ominą Suwałki i tutejszy Blues Festival z daleka. Ci, którzy będą mieli otwarte głowy – zobaczą jak bardzo te dźwięki żyją.
 • Voo Voo / materiały prasowe / fot. Marcin Masilewski
  W piątek do sklepów trafi album "Suwałki Blues Festival 2015 - Bielszy Odcień Bluesa" - to zapis koncertu zespołu Voo Voo, zagranego razem z chórem gospel.
 • Nosowska zaśpiewa na Festiwalu Wyłącz System vol. 8
  Sezon letnich festiwali już otwarty. Oto imprezy, na które warto wybrać się w tym tygodniu.
 • Wojciech Waglewski – producent muzyczny albumu "Placowka'44"
  Tomasz Stańko, Aga Zaryan, Lao Che – do grupy artystów, którzy wraz z Muzeum Powstania Warszawskiego muzycznie oddali hołd powstańcom, dołączył teraz zespół Wojciecha Waglewskiego Voo Voo. Właśnie ukazał się niezwykły album "Placówka '44". Niezwykły, bo teksty, które się w nim znalazły, są pokłosiem wyjątkowego wydarzenia z powstania.
 • Jarocin na archiwalnych zdjęciach: 1982, czyli III Ogólnopolski Przegląd Muzyki Młodej Generacji
  Z jednej strony nawiązywanie do punkowej tradycji, z drugiej promocja nowych artystów – taki pomysł na festiwal w Jarocinie zapowiadał na początku roku nowy organizator legendarnej imprezy, która właśnie świętuje swoje 35-lecie. Oto kultowy festiwal dziś i na archiwalnych zdjęciach.