• STYLIZACJE na walentynki
  14 lutego to nie tylko święto wszystkich zakochanych. Ten dzień to także świetna okazja, aby celebrować miłość z najbliższymi, niekoniecznie tylko z drugą połówką. Jeśli jesteś singlem albo twój partner zwyczajnie nie lubi Walentynek, umów się ze znajomymi, najlepszą przyjaciółką lub mamą. Wieczór z winem i ulubionym serialem to równie dobry pomysł co kino, teatr czy wyjście na koncert. Dziel miłość i czas wolny z najbliższymi! Przedstawiamy cztery propozycje, nie tylko stylizacji i prezentów, ale również pomysłów na spędzenie walentynek.
 • Zakochani
  Wielu z nas, w natłoku codziennych obowiązków zapomina o okazywaniu uczuć swojej drugiej połowie. Walentynkowy wieczór stał się niejako momentem przypominającym o powinnościach wobec ukochanej osoby - pisze Anna Figiel - antropolog, specjalista w zakresie symboliki ciała.
 • Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda
  Prezydent na swoim profilu a Twitterze zamieścił zdjęcie z młodości, na którym całuje swoją żonę, Agatę Dudę-Kornhauser. Do zdjęcia dołączone są życzenia dla wszystkich zakochanych. 
 • Patrick Dempsey i Jennifer Garner w filmie "Walentynki"
  Jennifer Garner, po bolesnym rozstaniu z Benem Affleckiem, znów jest zakochana.
 • Filmy, których lepiej unikać, gdy planujesz wieczór we dwoje...
  Szykujesz się na romantyczny wieczór? Jak ognia unikaj więc filmów, które mogą zepsuć miłosny nastrój. Ich listę opublikował portal IndieWire.
 • Ciasto jabłecznik
  „Przez żołądek do serca” brzmi stare polskie przysłowie. Szczególnie w Dzień Zakochanych warto potraktować je dosłownie. To, co jemy ma ogromny wpływ na pracę serca i nie tylko. Przygotowując kulinarną niespodziankę dla naszego partnera lub partnerki postawmy na słodkości z minimalną ilością lub nawet bez…cukru.
 • Majsterki: Prezenty na Walentynki - zrób to sam
  Walentynek można nie uznawać, bo wiadomo - to sztuczne, amerykańskie święto celebrujące, nie tyle miłość, co konsumpcjonizm. Ale cóż począć, jeżeli druga połówka oczekuje prezentu z okazji tego święta zakochanych? Najlepiej zrobić go samemu. Nie masz pomysłu? Nie szkodzi. Majsterki podpowiedzą, co i jak.
 • Zakochani
  Wyniki sondy zrealizowanej przez serwis prezentmarzeń.com pokazują, iż coraz częściej zamiast materialnych upominków, obdarowujemy bliską osobę... emocjami. Chęć wyjątkowego spędzenia Dnia Zakochanych sprawia, iż jesteśmy otwarci na niespodzianki w formie przeżyć. Podpowiadamy, jak oryginalnie świętować walentynki!
 • Zakochani
  Pluszowy miś czy wspólny masaż? Jakimi prezentami Polacy lubią obdarowywać się w walentynki? Z analizy preferencji rodaków wynika, że współczesne walentynki stawiają przede wszystkim na przeżycia. Dziś wolimy być niż mieć.
 • Prezenty walentynkowe
  Dzień Zakochanych zbliża się wielkimi krokami i jeśli nie chcesz zawieść swojej drugiej połówki, już teraz zastanów się nad prezentem. Walentynki można lubić lub nie, jednak większość kobiet oczekuje w tym dniu kwiatów i drobnego upominku. Razem z serwisem Agito.pl podpowiadamy po jakie pewniaki sięgnąć, by zadowolić swoją Ukochaną.