• Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda
  Prezydent na swoim profilu a Twitterze zamieścił zdjęcie z młodości, na którym całuje swoją żonę, Agatę Dudę-Kornhauser. Do zdjęcia dołączone są życzenia dla wszystkich zakochanych. 
 • Patrick Dempsey i Jennifer Garner w filmie "Walentynki"
  Jennifer Garner, po bolesnym rozstaniu z Benem Affleckiem, znów jest zakochana.
 • Filmy, których lepiej unikać, gdy planujesz wieczór we dwoje...
  Szykujesz się na romantyczny wieczór? Jak ognia unikaj więc filmów, które mogą zepsuć miłosny nastrój. Ich listę opublikował portal IndieWire.
 • Ciasto jabłecznik
  „Przez żołądek do serca” brzmi stare polskie przysłowie. Szczególnie w Dzień Zakochanych warto potraktować je dosłownie. To, co jemy ma ogromny wpływ na pracę serca i nie tylko. Przygotowując kulinarną niespodziankę dla naszego partnera lub partnerki postawmy na słodkości z minimalną ilością lub nawet bez…cukru.
 • Majsterki: Prezenty na Walentynki - zrób to sam
  Walentynek można nie uznawać, bo wiadomo - to sztuczne, amerykańskie święto celebrujące, nie tyle miłość, co konsumpcjonizm. Ale cóż począć, jeżeli druga połówka oczekuje prezentu z okazji tego święta zakochanych? Najlepiej zrobić go samemu. Nie masz pomysłu? Nie szkodzi. Majsterki podpowiedzą, co i jak.
 • Zakochani
  Wyniki sondy zrealizowanej przez serwis prezentmarzeń.com pokazują, iż coraz częściej zamiast materialnych upominków, obdarowujemy bliską osobę... emocjami. Chęć wyjątkowego spędzenia Dnia Zakochanych sprawia, iż jesteśmy otwarci na niespodzianki w formie przeżyć. Podpowiadamy, jak oryginalnie świętować walentynki!
 • Zakochani
  Pluszowy miś czy wspólny masaż? Jakimi prezentami Polacy lubią obdarowywać się w walentynki? Z analizy preferencji rodaków wynika, że współczesne walentynki stawiają przede wszystkim na przeżycia. Dziś wolimy być niż mieć.
 • Prezenty walentynkowe
  Dzień Zakochanych zbliża się wielkimi krokami i jeśli nie chcesz zawieść swojej drugiej połówki, już teraz zastanów się nad prezentem. Walentynki można lubić lub nie, jednak większość kobiet oczekuje w tym dniu kwiatów i drobnego upominku. Razem z serwisem Agito.pl podpowiadamy po jakie pewniaki sięgnąć, by zadowolić swoją Ukochaną.
 • Randka
  Większość singli decyduje, czy ma ochotę na kontynuowanie znajomości po 30 minutach od rozpoczęcia spotkania. Dla części już pięć pierwszych minut, a nawet pierwsze sekundy decydują o dalszym przebiegu znajomości. Jak odnieść sukces na pierwszej randce? Największe internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl przebadało blisko półtora tysiąca odpowiedzi udzielonych w sondażach werwisu na temat pierwszych randek. Podpowiadamy, jakie zachowania nie umkną uwadze pań oraz kto nie zostanie zaproszony do dalszego randkowania.
 • Kuba Wojewódzki
  Czy zauważyliście, że 14 lutego do sklepów trafiła nowa płyta Edyty Górniak pod tytułem "My"? Na pewno ten fakt odnotował Kuba Wojewódzki...