• Kartony
  Jak donosi RMF FM, internetowi oszuści podszywają się pod znaną firmę kurierską DHL. Każdy, kto dostanie podejrzaną informację o nieudanej próbie dostarczenia przesyłki powinien mieć się na baczności.
 • Smartfony
  Biznes oparty na SMS-ach premium ma w Polsce wiele twarzy. Oprócz legalnie działających na rynku podmiotów jest wielu kanciarzy stosujących wymyślne triki, by wciągnąć użytkownika w pętlę wydatków. Co zrobić, gdy padniemy ofiarą jednego z nich? Odpowiada Mateusz Hebda z Urzędu Ochrony Konkurencji Konsumentów.
 • List w butelece
  Niemieckie małżeństwo, spędzające wakacje na wyspie Amrum na Morzu Północnym, spacerując po plaży dokonało niezwykłego odkrycia. Morskie fale wyrzuciły na brzeg butelkę z kartką w środku, pochodzącą sprzed 108 lat. To prawdopodobnie najstarsza do tej pory odnaleziona wiadomość w butelce.
 • Władimir Putin
  Nietypowe przesłanie dostał prezydent Rosji od budowniczych kosmodromu Wastocznyj.  Robotnicy, którzy od kilku miesięcy nie dostają pensji napisali komunikat adresowany do Władimira Putina na dachach baraków, w których mieszkają na placu budowy.
 • zemsta w portugalskim "Mam talent"
  Pewien Portugalczyk wpadł na nietypowy pomysł zemsty na byłej dziewczynie, która złamała mu serce. Specjalną wiadomość dla niej, przekazał za pośrednictwem show "Mam talent". Zobacz, jak zareagowali jurorzy.
 • screen z fałszywego posta o śmierci Ferdynanda Kiepskiego, czyli Andrzeja Grabowskiego
  Niesmaczny żart, czy może próba oszustwa polegająca na wyłudzeniu danych osobowych? W sieci właśnie pojawiła się kolejna, fałszywa informacja o śmierci znanej postaci. Tym razem padło na Andrzeja Grabowskiego, odtwórcę roli Ferdynanda Kiepskiego.
 • Ogłoszenia sąsiedzkie
  Czasy, kiedy znało się wszystkich sąsiadów z klatki schodowej, w wielu blokach minęły bezpowrotnie. Zamiast przyjaźni i znajomości, mieszkający obok siebie lokatorzy coraz częściej rozmawiają za pomocą listów zostawianych na klatkach schodowych. Przyjrzeliśmy się tym, które trafiły na serwis wykop.pl i zrobiły tam największą furorę. Choć niewiele jest w nich miłych emocji.
 • Mężczyzna
  Pisanie sms-ów to dla mężczyzn najbardziej frustrujący element flirtu, przekonują naukowcy. Z badań przeprowadzonych przez TSB Magazine wynika, że 32 proc. mężczyzn, odczuwa stres wysyłając sms do obiektu swoich westchnień.