• Policjant
  Mężczyzna, który w podwarszawskich Łazach w piątek uderzył w skodę, a następnie odjechał z jadącymi nią dziećmi usłyszał zarzuty - poinformował w niedzielę PAP rzecznik komendy stołecznej policji kom. Sylwester Marczak.
 • BMW 330i xDrive
  Niedawno policja wzmocniła flotę nieoznakowanych radiowozów o nowe BMW serii 3. Drogówka ma do dyspozycji 90 takich aut, a raczej miała. Przynajmniej jedno z nich po wypadku zostało wyłączone ze służby na jakiś czas…
 • Kadr z filmu
  Wideo wydaje się niepozorne: widok na deptak w Zielonej Górze, kobieta z rowerem odpoczywa przy ławce, ludzie idą za swoimi sprawami. Nagle na scenie niczym widmo pojawia się samochód…
 • Porsche Cayenne Turbo poprzedniej generacji
  Nie milkną echa tragicznego wypadku na Słowacji, do którego przyczyniła się szalona jazda trzech Polaków za kierownicą Mercedesa, Ferrari i Porsche. W zdarzeniu zginął 57-letni Słowak prowadzący Skodę Fabię. Dziennik.pl zapytał Komendę Główną Policji o konsekwencje dla tych piratów, gdyby do podobnej sytuacji doprowadzili w Polsce. Na jaw wychodzą też nowe szczegóły dotyczące przeszłości kierowców z Polski... Teraz sąd wyższej instancji podjął decyzję w sprawie pozostałych dwóch polskich kierowców. 
 • Ferrari 458 Italia i Mercedes C43 AMG
  "Negatywną energię postanowiliśmy przekuć w działanie i zorganizowaliśmy zbiórkę, aby pomóc poszkodowanej rodzinie w tym trudnym momencie, a jednocześnie okazać szacunek i kondolencje" - mówi dziennik.pl Piotr Ziarkowski pomysłodawca akcji wsparcia żony i syna kierowcy, który zginął w wypadku na Słowacji, do którego przyczyniła się szalona jazda trzech Polaków. Teraz słowacka policja oficjalnie dziękuje za ten gest i pomoc z polskiej strony.
 • Mercedes C43 AMG i Ferrari 458 Italia
  Sąd w Dolnym Kubinie na Słowacji zdecydował o aresztowaniu Marcina L., polskiego kierowcy Porsche Cayenne, który zderzył się ze Skodą. Jej kierowca zginął w wypadku. Przybrana matka kierowcy Ferrari wpłaciła do sądu 20 tys. euro kaucji. Kierowca Mercedesa, który prowadził peleton luksusowych aut, został ukarany mandatem.
 • Policjanci ustalili do tej pory, że samochody z polskimi rejestracjami jeździły po trasie Rajeckie Teplice - Żyilina - Streczno - Martin - Krpelany - Kralovany - Parnica - Dolny Kubin
  Policja z Dolnego Kubina postawiła zarzuty spowodowania "ogólnego zagrożenia" trzem Polakom, którzy, ścigając się samochodami, spowodowali wypadek, w którym zginął 57-letni Słowak. Bezpośredniemu sprawcy wypadku grozi od 2 do 5 lat więzienia.
 • Porsche Cayenne Turbo poprzedniej generacji
  Słowacka policja podała nowe fakty w sprawie wypadku w okolicy miasta Dolny Kubin na północy Słowacji. Szalona jazda Ferrari, Mercedesa i Porsche na polskich numerach zakończyła się tragedią - zginął kierowca Skody, który podróżował z rodziną. Jak ustalił dziennik.pl Mercedesem kierował polski dziennikarz. "Jeszcze nigdy nie doświadczyliśmy takiej brawury jazdy naszym autem" - mówi nam dr Ewa Łabno-Falęcka, dyrektor ds. Komunikacji i Relacji Zewnętrznych Mercedes-Benz Polska.
 • Akcja holenderskiej policji przeciw terrorystom
  Holenderska policja zatrzymała siedmiu mężczyzn podejrzewanych o przygotowywanie zamachu terrorystycznego. Akcja policja miała miejsce w miastach Arnhem i Weert. Zatrzymani mieli planować atak na masowe zgromadzenie przy użyciu bomb i karabinów kałasznikowa. Następnie chcieli umieścić samochód-pułapkę w innym miejscu miasta.
 • Mandat karny
  Kontrola drogówki może zakończyć się mandatem sięgającym nawet 600 zł. Jak usłyszeliśmy w Komendzie Głównej Policji, akcja dotyczy nie tylko kierowców, ale też pasażerów. A mundurowi będą bardziej surowi dla osób podróżujących bez zapiętych pasów bezpieczeństwa.