• mieszkanie
  Nie od dziś wiadomo, że najemca ma mniej praw niż właściciel lokalu - o tym jak ma ich niewiele przekonała się na własnej skórze mieszkanka Radomska, której mieszkanie zostało sprzedane...wraz z nią. Na jakiej podstawie?
 • Angelina Jolie
  Angelina Jolie kupiła nową posiadłość dla siebie i szóstki dzieci. Dom znajduje się w Los Feliz, ekskluzywnej dzielnicy Los Angeles. Jego wartość to 25 mln dolarów. Dzięki temu Angelina Jolie i Brad Pitt będą niemal sąsiadami. Podobno aktorka zdecydowała się na taki krok, aby dzieci mogły mieć bliższy kontakt z ojcem.
 • mieszkanie, przeprowadzka
  Katarzyna Jaroszyńska z "Dzień Dobry TVN" odwiedziła Katarzynę Przydrygę i jej mamę Alicję Przydrygę. Jak urządziły swoje wspólne mieszkanie? "To, gdzie mieszkamy, to przedłużenie naszego wnętrza" - powiedziała mama Katarzyny. Czym inspirowały się podczas dobierania mebli? Jak urządzony jest pokój dziecięcy?
 • Skandynawska chata na Śląsku
  Julia Rozumek i Adam Domin to właściciele drewnianego domu na Śląsku. "Nie wyobrażam sobie, że moglibyśmy mieć murowany" - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Rozumek. Jak urządzili wnętrze? Dlaczego w ich jadalni znajdują się fotele teatralne?
 • Styl leśny
  Bogusia i Mariusz Bochenek to właściciele domu pod Rzeszowem, w którym mieszkają z trzema córkami: Natalią, Magdą i Nelą. We wnętrzu znajdują się tylko ręcznie robione meble z naturalnego drewna. Katarzyna Jaroszyńska z "Dzień Dobry TVN" postanowiła zobaczyć na własne oczy leśny dom. - To jest przeniesienie lasu do domu - powiedziała Bochenek. Kto zaprojektował taki wystrój? O wnętrzarskich trendach powiedziała w studiu programu ekspertka urządzania wnętrz Ewa Mierzejewska. Jak dbać o drewniane meble?
 • Sypialnia DJ’a Adamusa
  Tym razem to nie DJ Adamus gościł w kawalerce Łukasza Jakóbiaka, ale to vloger wybrał się w odwiedziny do celebryty. Co znajduje się w jego sypialni? "Minimalizm to zdecydowanie wpływ Steve’a Jobsa" - zdradził. Dlaczego jego pościel jest w barwach narodowych? DJ Adamus pokazał też książki, które czyta przed snem.
 • Katy Perry
  Katy Perry kupiła dom w Beverly Hills za 19 mln dolarów. Nie był on oficjalnie wystawiony na sprzedaż. Ma 5 sypialni, taras i basen. Rezydencja otoczona jest lasem eukaliptusowym. Sąsiadami piosenkarki są teraz m.in. Adele, Cameron Diaz czy Nicole Kidman.
 • Mieszkanie
  Jakimi elementami wystroju sprawisz, że wnętrze będzie wyglądać na bardziej dostojne i eleganckie? Ekspert w dziedzinie urządzania wnętrz Ewa Mierzejewska wyjaśnia. 
 • Wieżowiec w Seulu
  W poniedziałek w Seulu otwarto drapacz chmur Lotte World Tower. Budowla jest piątą najwyższą na świecie i mierzy 554,5 metra. W środku znalazły się hotel, biura, a także luksusowe apartamenty. Budowa kosztowała 3,3 miliarda dolarów.
 • Adele
  Adele zakupiła posiadłość za 4 miliony funtów. Gwiazda zapragnęła zamieszkać z daleka od celebryckiego świata. Postawiła na XVIII-wieczny dom w angielskim East Grinstead.