• Radosław Sikorski
  Zaczyna się czas rozliczeń w Platformie Obywatelskiej po przegranych wyborach parlamentarnych? "Musimy uczciwie zadać sobie pytanie: dlaczego?. Dlaczego z takimi osiągnięciami Donald Tusk potrafił wygrywać, a teraz trzy razy pod rząd przegraliśmy" - pyta Radosław Sikorski.
 • Przygotowania do wieczoru wyborczego Prawa i Sprawiedliwości
  Połowa wyborczej niedzieli za nami. Lokale wyborcze są czynne do godziny 21:00. Państwowa Komisja Wyborcza podała dane o frekwencji na godzinę 12:00. Według danych PKW, do południa do lokali wyborczych poszło 16,47 procent uprawnionych do głosowania. W kraju dochodzi do pojedynczych incydentów wyborczych.
 • Wieczór wyborczy Bronisława Komorowskiego
  Artyści i sportowcy z komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego nie kryją żalu z powodu porażki urzędującego prezydenta. Według sondażu late poll dla TVP1, TVP Info, TVN24 i Polsatu News, kandydat PiS uzyskał w wyborach prezydenckich 52 procent poparcia, a Komorowski - 48 procent.
 • Wieczór wyborczy Bronisława Komorowskiego
  Uznanie porażki i gratulacje dla zwycięzcy - od tego zaczął swoje wystąpienie w czasie wieczoru wyborczego Bronisław Komorowski. Sondaż exit poll wskazuje, że przegrał on II turę wyborów z Andrzejem Dudą. Oto, jak wyglądał smutny wieczór wyborczy w sztabie wciąż jeszcze urzędującego prezydenta.
 • Andrzej Duda
  Jeszcze przed zakończeniem przedłużonej ciszy wyborczej i wcześniej, w trakcie głosowania, politycy i dziennikarze wymieniali się spostrzeżeniami i sugestiami, kto prowadzi w wyborach prezydenckich. Królowało typowanie, czy zwycięży "Bigos" i "Budyń", pod którymi to pseudonimami mieli kryć się kandydaci.
 • O. Tadeusz Rydzyk
  Dostało się po równo wszystkim: ofiarodawcom, paulinom z Jasnej Góry, telewizji Republika, a także PiS-owi. Wyborom i Andrzejowi Dudzie, bohaterom tego wieczoru, ojciec Rydzyk poświęcił dwa zdania.
 • Sztab PiS i Jarosław Kaczyński
  Marcin Mastalerek twierdzi, że PiS wygrało wybory samorządowe dzięki konsekwencji i pracowitości. "Ewie Kopacz nie udało się oszukać Polaków" - mówi nowy rzecznik PiS. Wyjaśnia on także, dlaczego na wieczór wyborczy w siedzibie PiS nie wpuszczono dziennikarza TVN Jakuba Sobieniowskiego i zbiera głos w sprawie Adama Hofmana.
 • Wybory samorządowe
  Są pierwsze wyniki wyborów samorządowych, na końcowe wyniki wciąż czekamy. Państwowa Komisja Wyborcza zmaga się z problemami z systemem informatycznym, publikuje wyniki cząstkowe i zawiesza prace w części komisji wyborczych. RELACJA NA ŻYWO.