• Marit Bjoergen
  Legendarna biegaczka narciarska Marit Bjoergen zakończy w sobotę oficjalnie karierę startując w maratonie narciarskim. Z tej okazji agencja NTB zrobiła sesję fotograficzną, na której Norweżka ustylizowana jest na groźną królową Wikingów.
 • Marco Ilsø i Jordan Patrick Smith - Hvitserk oraz Ubbe z serialu "Wikingowie"
  Serial "Wikingowie" od pięciu lat rozpala wyobraźnię widzów. Piąty sezon właśnie trafia do Polski dzięki stacji History, na jej antenie można zobaczyć też poprzednie. Z Marco Ilso oraz Jordanem Patrickiem Smithem rozmawialiśmy o trudnościach związanych z realizacją zdjęć, w tym scen walki, ale także o mitach na temat Wikingów, jakie rozwiała praca na planie serialu.
 • Wikingowie
  Jeszcze przed premierą sezonu piątego telewizja History zamówiła szóstą serię popularnego serialu historycznego "Wikingowie".
 • For Honor
  Ubisoft potrafi zaskoczyć. Firma udowadnia, że nie tylko koncentruje się na odcinaniu kuponów od kolejnych części Far Cry czy Assassin Creed, a potrafi wydać coś zaskakującego. Na rynku pojawił się symulator "średniowiecznego wojownika", czyli "For Honor".
 • Oslo
  Norwegowie nie kojarzą się z ekstrawagancją, a Oslo to dla większości ludzi nowoczesna architektura, restauracje z gwiazdkami Michellina i fiordy. Jest jednak coś, co burzy wizerunek uporządkowanego, uładzonego miasta – naprawdę dziwne muzea. W Norwegii mają na ich punkcie bzika. Zresztą zobaczcie sami.
 • Wikingowie
  Jeden z najpopularniejszych seriali w historii telewizji powraca w 2016 roku w nowej 4 serii. Polska premiera "Wikingów" odbędzie się na kanale HISTORY w piątek, 19 lutego 2016 roku o godz. 22:00 – zaledwie dzień po premierze w USA.
 • Jak Morgane Polański śpiewa po polsku?
  Emmanuelle Seigner równolegle z karierą aktorską rozwija też wokalną, a na koncie ma już cztery płyty. Jej córka Morgane Polański talentu muzycznego chyba po mamie nie odziedziczyła. Przekonajcie się sami...
 • Morgane Polański o roli francuskiej księżniczki w "Wikingach"
  Córka Romana Polańskiego i Emmanuelle Seigner, Morgane Polański przyleciała do Polski, by promować serial "Wikingowie", w którym zagrała swoją pierwszą ważną rolę.
 • Morgane Polański promuje "Wikingów" w Polsce
  Morgane Polański – córka Romana Polańskiego i Emmanuelle Seigner – idzie w ślady rodziców i robi karierę w świecie filmu. Właśnie przyleciała do Polski, by promować serial "Wikingowie", w którym zagrała swoją pierwszą ważną rolę.
 • Serwery komputerowe
   Jeszcze 3 marca 2015 r. e-screen.tv na swoim profilu na Facebooku chwalił się, że udostępnia widzom 75 kanałów oraz oferuje dodatkowe bazy zawierające filmy, bajki dla dzieci, seriale i programy sportowe. Dzień później do siedziby firmy w Szczecinie wkroczyły policja i prokuratura . Zabezpieczono ponad 40 komputerów i serwerów z nielegalnymi treściami