• Policja
  Wielka pomyłka policji. Poszukiwali osoby, podejrzewanej o wyłudzenia kredytów. Tymczasem funkcjonariusze weszli do domu dziennikarki Trójki, która miała pecha mieć to samo imię i mieszkać w tym samym mieście, co poszukiwana kobieta.
 • sąd, wyrok
  Sąd Okręgowy w Warszawie utrzymał w czwartek wyrok sądu rejonowego, który w 2017 r. uniewinnił działaczy Obywateli RP oskarżonych o wtargnięcie w 2016 r. podczas protestu na teren Sejmu, czyli o naruszenie miru domowego Sejmu - poinformowała PAP sekcja prasowa SO.
 • Sylwester Wardęga, funkcjonariusz policji
  Sylwester Wardęga nieustannie prowadzi wojnę z policją. Najpopularniejszy polski youtuber, który sam siebie nazywa "trenerem policji", właśnie opublikował wideo,  pokazujące jak wyglądała interwencja w jego własnym mieszkaniu.
 • Semafor - zdjęcie ilustracyjne
  Poważne utrudnienia na kolejowej linii Warszawa - Dorohusk. W Puławach pociąg towarowy relacji Chełm - Tomaszów Mazowiecki śmiertelnie potrącił około 50-letniego mężczyznę. Według relacji maszynisty mężczyzna nagle wtargnął na tory wprost pod nadjeżdżający pociąg.
 • Adam Hofman
  Nie milknę echa wybryku narodowców podczas wykładu prof. Magdaleny Środy. "Siała wiatr, więc zbiera burzę" - usprawiedliwiał ich wtargnięcie na uczelnię Mariusz Błaszczak z PiS. Od partyjnego kolegi odcina się jednak Adam Hofman. Mam inne zdanie - stwierdził w Radiu ZET.