• Wyrzutnia rakiet na wysypisku
  Na szczycie śmieciowej góry na Radiowie ustawiono wyrzutnię rakiet. Jest to część elementów obrony szczytu NATO, który odbywa się w Warszawie. Wyrzutnia to norweski system rakietowy NASAMS 2.
 • Pacjent pod kroplówką
  Ponad 30 pracowników wysypiska śmieci w miejscowości Gać (Dolnośląskie) zostało hospitalizowanych w godzinach wieczornych z objawami zatrucia. Trafili do szpitali w Opolu, Brzegu i Oławie. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 
 • Slums w wersji deluxe
  All inclusive jest nudne. Prawdziwe emocje czekają na ulicach slamsów w Dżakarcie czy wśród stert śmieci w Manili. Odważni i spragnieni wrażeń są gotowi zapłacić, by dostać namiastkę tego, co jest codziennością biednej części populacji. Oto przegląd pomysłów na prawdziwe biedawakacje.
 • Co godzinę koło Koloseum przejeżdża ponad 2 tysiące samochodów, a poziom hałasu w jego pobliżu nigdy nie schodzi poniżej 70 decybeli
  Rzym nie potrafi czerpać zysków z bezcennych dóbr kultury i sztuki oraz najsłynniejszych na świecie zabytków - tak skomentowano w prasie szóste miejsce stolicy w rankingu włoskich miast pod względem udziału wpływów z kultury w ich budżecie.