• SMS
  Chińscy producenci telefonów jak Xiaomi i Meizu robią coraz lepsze jakościowo produkty, które udanie konkurują ze smartfonami znanych producentów. Modele te powoli trafiają do oferty polskich operatorów i sklepów. Można jednak je bezpośrednio samemu kupić w Chinach. Oto, jak to zrobić.
 • Xiaomi Redmi Note 4
  Dobrze wykonany, dobrze działający, dobrze wyceniony. Czy można chciec czegoś więcej? Zawsze. Tylko w zasadzie po co?
 • Xiaomi Mi5
  Mi5 stawiany jest w jednym szeregu z najlepszymi telefonami innych marek. Ale przy wszystkich jego zaletach, powinniśmy go postawić w tym szeregu raczej na końcu.
 • Xiaomi Mi5
  Xiaomi Mi5, Redmi Note 3 i Redmi 3S. To trzy smartfony „chińskiego Appla”, które od dziś można kupić w Polsce w oficjalnej dystrybucji, z polskim oprogramowaniem i gwarancją. Ceny: Xiaomi Mi5 – 1799 zł, Redmi Note 3 – 999 zł, a Redmi 3S – 699 zł.
 • Xiaomi Redmi Note 3 Pro
  Telefony Xiaomi są chyba najpopularniejszymi smartfonami ściąganymi z Chin do Polski, a sama marka jest do tego stopnia rozpoznawalna, że mamy nawet kilka sklepów zajmujących się sprzedażą produktów tej marki (żaden z nich nie jest oficjalnym przedstawicielem). W dodatku w ten czwartek to, na co wszyscy tak długo czekali, w końcu stanie się faktem - firma oficjalnie ogłosi swoje wejście na nasz rynek. Na dniach będziemy więc mogli kupić produkty "chińskiego Apple'a" w którejś z sieci RTV-AGD z gwarancją realizowaną w Polsce.