• Marion Cotillard
  42-letnia aktorka jest naprawdę piękną kobietą, ale zdecydowanie wolimy ją w naturalnym kolorze włosów...
 • STYLIZACJE inspirowane zestawami Sienny Miller
  Aktorka uwielbia styl retro i vintage, bawi się modą z różnych dekad i wychodzi jej to rewelacyjnie. Jest ambasadorką Chanel, Chloe i Burberry, których ubrania świetnie wpisują się w jej styl. Naturalny urok dziewczyny z sąsiedztwa sprawia, że nawet na czerwonym dywanie Sienna prezentuje się nonszalancko i bez zadęcia. Londyński luz okraszony elementami retro to jej przepis na świetny wygląd.
 • Małgorzata Socha, Agnieszka Hyży i Karolina Szostak
  2
  Impreza odbywała się wczoraj w Teatrze Narodowym w Warszawie i zgromadziła bardzo wiele znanych twarzy. Zobaczcie największe gwiazdy stacji i ich kreacje.
 • Prezes TK Julia Przyłębska
  13
  1
  Złośliwi internauci, którzy swego czasu nie szczędzili negatywnych komentarzy pod adresem nowej prezes Trybunału Konstytucyjnego i zarzucali jej totalny brak stylu, muszą być teraz nieźle zdziwieni i zmieszani. Oto bowiem okazało się, że kobieta, której rzekomo "nic nie mogło pomóc", wygląda świetnie. Wystarczyło tylko zmienić fryzurę, zadbać o dopasowany do urody makijaż i postarać się o nowoczesne ubrania. W chwili, gdy wszystko to zadziało się razem, dało naprawdę genialny efekt. Zobaczcie!
 • STYLIZACJE inspirowanie aniołkami Victoria's Secret
  Jeden z najbardziej oczekiwanych pokazów roku - Victoria's Secret odbył się niedawno w Szanghaju i jak zwykle był dużym wydarzeniem modowym skupiającym najważniejszych redaktorów mody z całego świata, jak i rzesze celebrytów i blogerek. Co roku na wybiegu mamy okazję oglądać nowe twarze zaproszone do współpracy przez Victoria's Secret. „Aniołki” cały rok ciężko trenują dla tej jednej nocy w roku, podczas której wszystkie oczy są skierowane właśnie na nie. Przedstawiamy Wam 4 aniołki: Jasmine Tookes, która w zeszłym roku miała zaszczyt nosić Fantasy Bra, warty 3 miliony dolarów, Gigi Hadid, Kendall Jenner i prześliczną Candice Swanepoel. Skomponowaliśmy stylizacje wzorowane na ich codziennych zestawach.
 • Jak wreszcie się odchudzić?
  3
  5
  Męczysz się i dręczysz, a waga ani drgnie? Może warto wprowadzić do diety kilka produktów, które pomogą ci w zmaganiach z nadliczbowymi kilogramami?
 • Czego nie jeść razem?
  10
  48
  Nawet zdrowe, pełnowartościowe produkty przestają być pożywne, jeśli nieodpowiednio je łączymy. Może być tak, że jeden produkt zaburza wchłanianie cennych składników drugiego. Poznaj źle dobrane pary.
 • John Legend i Chrissy Teigen
  1
  1
  32-letnia Chrissy Teigen to "salonowa stara wyga", więc można by się spodziewać, że potrafi dostosować strój do okoliczności. Niestety, okazuje, że nie do końca...
 • STYLIZACJE z dżinsową koszulą
  Dżinsowa koszula tak jak mała czarna nie przestaje schodzić z modowej sceny. To uniwersalny element garderoby, który można wykorzystać na wiele sposobów i to przez cały rok. Do spódnicy, do spodni, do pracy czy na co dzień. Nie „gryzie się” nawet w tzw. wersji total look – zestawiona z dżinsowymi spodniami. Warto mieć ją w szafie, bo w najmniej oczekiwanym momencie może okazać się najlepszym wyborem! Prezentujemy 5 stylizacji z wykorzystaniem dżinsowej koszuli.
 • PROFESOR DARIUSZ DUDEK WSZCZEPIŁ NAJMNIEJSZY STYMULATOR SERCA
  15
  56
  Pierwszy taki zabieg w Małopolsce i pierwszy tak mały rozrusznik serca wszczepiony w Małopolsce. Dokładnie – najmniejszy stymulator serca na świecie. Profesor Dariusz Dudek w asyście tak zwanego hybrydowego zespołu specjalistów w Centrum Kardiologii Inwazyjnej, Elektroterapii i Angiologii "Intercard" w Nowym Sączu przeprowadził 6 grudnia zabieg wszczepienia takich właśnie dwóch rozruszników.
 • NOWOCZESNY ANGIOGRAF TRAFIŁ DO SZPITALA WE WŁOCŁAWKU
  1
  Pracownia Elektrofizjologii i Elektroterapii Serca otwarta w piątek we włocławskim szpitalu imienia księdza Jerzego Popiełuszki zajmować się będzie diagnostyką i leczeniem zaburzeń rytmu serca. Nowoczesny angiograf, jaki wraz z systemem do obsługi pacjentów trafił do szpitala i nowej pracowni, pozwala na przeprowadzenie inwazyjnych badań w zakresie badania jam serca, aorty i naczyń wieńcowych z użyciem promieni rentgenowskich i kontrastu.
 • Riyad Mansour i Nikki Haley
  12
  Krawiec, który uszył ubrania Nikki Haley, powinien albo się dokształcić w swoim fachu, albo zmienić profesję...