• "Ana, mon amour" w kinach od 20 października
  Obraz został nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem na festiwalu filmowym w Berlinie. Jego reżyserem jest słynny rumuński twórca Calin Netzer. Toma i Ana poznają się na studiach. Zakochują się w sobie czując, że oboje są sobie potrzebni. Ana ma skomplikowaną historię rodzinną i cierpi na ataki paniki. Pochodzący z klasy średniej Toma jest równie zaszokowany, co zafascynowany lękami swojej dziewczyny. Wspiera ją, zabiera do kolejnych lekarzy. Jednocześnie obydwoje zaczynają izolować się od rodziny i przyjaciół. Słabość Any wydaje się dodawać siły Tomie. Gdy dziewczyna zachodzi w ciążę, rozpoczyna terapię, dzięki której zmieni się i stanie silniejsza. Ale wtedy świat Tomy zacznie się chwiać w posadach… Zobacz zdjęcia z produkcji.
 • Z otwarcia wystawy (Fot. Bartosz Frątczak)
  Do 19 listopada w Płockiej Galerii Sztuki można oglądać wystawę wyjątkowych plakatów pod patronatem PKN Orlen i "Dziennika Gazety Prawnej". "Statystycznie nie ma nic groźniejszego niż rutyna. Dlatego ją eliminujemy, szukamy sposobu na rozmowę o bezpieczeństwie, która angażuje, zapada w pamięć, wywołuje uśmiech. Stąd właśnie pomysł na niecodzienną formę tej rozmowy – czyli wystawę plakatu. Jej powstanie zainicjowali nasi koledzy ze spółki ORLEN Lietuva i zaprezentowali ją wileńskiej publiczności wiosną 2017 r." - czytamy w katalogu o wystawie. Plakaty pochodzą z kolekcji galerii plakatu Piotra Dąbrowskiego.
 • Doda w filmie "Pitull. Ostatni pies" fot. Krzysztof Wiktor (c)Ent One Investments
  1
  11
  W Warszawie trwają zdjęcia do filmu „Pitbull. Ostatni pies” w reżyserii Władysława Pasikowskiego, twórcy „Jacka Stronga” i kultowych „Psów”. W rolach głównych zobaczymy „starą gwardię” bohaterów czyli Marcina Dorocińskiego jako oficera Despero, Krzysztofa Stroińskiego jako Metyla oraz Rafała Mohra czyli Nielata, teraz nazywanego Quantico. Wśród nowych bohaterów ważną rolę ma do odegrania... Doda. Zobacz zdjęcia z produkcji, która w kinach w 2018 roku.
 • Sebastian Kurz ze swoją dziewczyną Susanne Thier
  8
  Po wyborach parlamentarnych w Austrii ten 31-latek zostanie najmłodszym szefem rządu w Europie. Kim jest Sebastian Kurz?
 • U2 podczas trasy "The Joshua Tree 2017" - koncert w Santiago de Chile 14.10.2017
  2
  U2 zagrało w Santiago de Chile w ramach trasy "The Joshua Tree 2017" z okazji 30lecia wydania słynnego albumu grupy. O tym, że zespół jest w doskonałej formie pokazują zdjęcia. Fani w Polsce od dawna zaś marzą, by formacja powróciła do naszego kraju na kolejny koncert.
 • Alessandra Ambrosio
  Po 12 latach pracy jako "Aniołek" Victoria's Secret nadchodzi koniec? Piękna Brazylijka Alessandra Ambrosio, która ma polsko-włoskie korzenie, nie ukrywa, że zbliża się do końca swojej kariery modelki.
 • Katarzyna Warnke
  8
  Choć dress code w miejscach takich jak teatr czy opera od lat się liberalizuje, wydaje się jednak, że takie wydarzenie jak premiera powinno wiązać się ze szczególną dbałością o dopasowanie stroju do okoliczności. Tym dziwniejszy jest wybór, na jaki zdecydowała się aktorka Katarzyna Warnke, która swą obecnością uświetniła premierę opery "Eros i Psyche" w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej.
 • Miasto bez nazw ulic i numerów
  8
  3
  Miasto bez nazw ulic, wspomnienia o zmarłych na drzewach i grupy bezpańskich psów i kotów – Polaków może tam zaskoczyć jeszcze kilka innych rzeczy. Bo Bułgaria - to o niej mowa - to nie tylko 400 km linii brzegowej, smaczne jedzenie i niskie ceny.
 • LEKARZE-BOHATEROWIE. OPEROWALI NOWORODKA, KONSULTUJĄC SIĘ PRZEZ INTERNET
  2
  Gdyby nie poświęcenie, zaangażowanie i pomysłowość chirurgów ze szpitala w syryjskim mieście Douma nieopodal Damaszku, maluch mógłby nie przeżyć. Jednodniowy noworodek, u którego stwierdzono poważną wadę genetyczną, atrezję przełyku, potrzebował pilnej pomocy. We wciąż ogarniętej wojną Syrii trudno jednak o specjalistę, który mógłby pomóc w tej sytuacji. Chirurdzy w przeprowadzeniu operacji skorzystali więc z internetu, a dokładnie – z prostej aplikacji, komunikatora sieciowego.
 • Dobre szczotkowanie
  5
  10
  Z pozoru mycie zębów to prosta czynność. Bierzemy szczoteczkę, nakładamy pastę, władamy szczoteczkę z pastą do ust, myjemy, wypluwamy, płuczemy wodą. Niestety w tych kilku czynnościach, które mają nas uchronić przed próchnicą i nieświeżym oddechem, często popełniamy dziesiątki błędów, które czynią mycie zębów nieskutecznym.
 • Kadr z filmu "Thor: Ragnarok". Polska premiera 24 października 2018 roku
  1
  Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – "zmierzch bogów", zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem. Polska premiera filmu 25 października.
 • Piłkarska reprezentacja Polski
  2
  1
  Piłkarze reprezentacji Polski za awans na mundial w Rosji otrzymają ponad 10 milionów złotych. Najwięcej wpadnie do kieszeni Roberta Lewandowskiego i Piotra Zielińskiego. Kapitan naszej kadry jako jedyny grał we wszystkich meczach od pierwszej do ostatniej minuty.