piątek  20 listopada 2009 r.  Imieniny: Janusza, Konrada, Oliwiera
 
To view this object you need Flash
|
|
|

Komentarze (3)

e-mail: 

Uwaga! Drastyczne zdjęcia

Zobacz, jak piękni i lubiani wyglądają po śmierci

Tak znani i lubiani wyglądają po śmierci

To może ciut dziwne pytanie, ale czy zastanawiałeś się kiedyś, jak Twoi ulubieni aktorzy i aktorki będą wyglądać po śmierci? Jedna z galerii zamieszczonych w sieci daje na to odpowiedź. Gwiazdy zostały tam zamienione w zombie. Niestety, już bez duszy ciężko je w ogóle rozpoznać.

Ta galeria zombies z pewnością nie jest dla ludzi o słabych nerwach. Pełno w niej krwawych plam, dziur w ciele i wypadającego uzębienia.

Wśród tych makabrycznych postaci można rozpoznać - z trudem - aktora Christophera Walkena, aktorkę Scarlett Johansson bez ręki i z dziurą w czole, czy Samuela Jacksona jakby wyciągniętego wprost z grobu.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak piękni i sławni prezentują się w roli zombie, to zajrzyj sobie tutaj.

Podobne tematy:
Bieżące wydarzenia:
» NAJNOWSZE
» NAJPOPULARNIEJSZE
Wybierz kategorie RSS
» TYM ŻYJE BULWAR
Rihanna: Rozmiar penisa ma znaczenie
Rihanna szuka nowego faceta. Niestety nie każdy mężczyzna ma u niej szansę. Piosenkarka stawia wymagania. Jej nowy partner musi być dobrym kochankiem hojnie obdarzonym przez naturę