Katarzyna Zielińska szczęśliwa na szpilkach

| Aktualizacja:
Katarzyna Zielińska: Szpilki wystarczą do szczęścia / Inne

Coraz ciepłej i coraz więcej słońca - wiosna już tuż, tuż. Najwyższa pora zadbać o siebie i gruntownie odświeżyć swoją garderobę. O przygotowania do wiosny spytaliśmy znaną z "Barw szczęścia" aktorkę Katarzynę Zielińską.

"Zwiewna kreacja, szpilki i delikatna opalenizna wystarczą, by poczuć się szczęśliwą. Kocham wiosnę za optymizm, radość i kwitnące kwiaty. Już od stycznia kupuję tulipany i stawiam je w wazonie. W marcu robię także porządki w szafie. Zimowe swetry idą w kąt, a w garderobie pojawiają się kolorowe spódnice i bluzki" - mówi Katarzyna Zielińska.

Nic dziwnego, że aktorka chętnie wybiera się na zakupy. "Przyznaję, że wiosną buszuję po sklepach. Niedawno znalazłam śliczny zielony płaszczyk..." - opowiada z rozrzewnieniem.

Żeby jednak dobrze wyglądać w upolowanych w sklepach kreacjach, trzeba też sporo uwagi poświęcić swemu ciału. "Obowiązkowo dwa razy w tygodniu chodzę na basen, do siłowni i sauny. Dbam także o skórę, odwiedzając SPA i salony masażu" - dodaje Zielińska.

No cóż, trzeba przyznać, że po takich przygotowaniach, bez zbędnych obaw można wskoczyć w bardzo teraz modne, kuse kreacje.

Galeria zwiewnych i kolorowych ubrań i dodatków

1. Czerwony płaszczyk, Autograf, 249 zł

2. Kolorowa bransoletka, H&M, 29,90 zł

3. Przezroczysta bluzka, Quiosque, ok. 60 zł

4. Chusta z frędzlami, H&M, 39,90 zł

5,6. Kolorowe sandałki na wysokim obcasie, Venezia, 329 zł

7. Spódnica w kolorowe wzory, Reserved, 139 zł

8. Tunika na ramiączka, Topshop, ok. 200 zł

9. Spódnica w kolorowe wzory, H&M, wzór

10. Kobaltowa bluzka, Americanos, 17 zł

11. Zielono-żółte pantofle na wysoki obcasie, Prima Moda, 349 zł