Przebojowy stanik unoszący piersi

| Aktualizacja:
Przebojowy stanik unoszący piersi / Inne / silvano banfi

Seksapil to nasza broń kobieca. Tylko żeby z niej korzystać, trzeba umieć odpowiednio wyeksponować swoje atuty. Wszystkie wiemy, że jest to łatwiejsze dzięki takim wynalazkom, jak szpilki, mini spódniczki czy wyszczuplająca bielizna. Jednak, zdaniem większości kobiet, zdecydowanie największe modowe odkrycie to stanik push-up.

Jak podaje "Daily Mail”, ponad 20 proc. kobiet, biorących udział w ankiecie na największy wynalazek w historii mody, zagłosowało na biustonosze unoszące piersi. Wygrana push-upa specjalnie nie dziwi. To dzięki niemu kobiecy biust, nawet jeśli nie jest zbyt kształtny i pokaźny, potrafi wyglądać wyjątkowo apetycznie.

Na drugim miejscu znalazły się dżinsy z rozszerzanymi nogawkami. Te optycznie wyszczuplające i wydłużające nogi spodnie wyprzedziły obciskające majtki, likwidujące wałeczki w talii i na brzuchu oraz szpilki.

Na piątym miejscu znalazła się zawsze modna mała czarna. To dzięki niej odwieczny dylemat, co założyć na imprezę, na którą zaproszono mnie w ostatniej chwili, stał się łatwiejszy do rozwiązania. Tuż za nią uplasowały się biodrówki, mini spódniczki i bezszwowa bielizna. Kobiety doceniły również pończochy, wyszczuplające rajstopy, stringi, wkładki do biustonoszy powiększające piersi, klapki japonki oraz ołówkowe spódnice.

Styliści podkreślają, że wszystkie docenione wynalazki to absolutna klasyka mody. Coś, w czym my, kobiety, zawsze wyglądamy dobrze i co nigdy nie wychodzi z mody.