• Sony kontratakuje. Oto nowa konsola
    Kilka dni po premierze najnowszej konsolki Nintendo, firma Sony pokazała, że nie zapomniała o przenośnych konsolach. Oto PSP 2, czyli NGP, wyposażona w modem 3G, który pozwoli grać po sieci z całym światem.
  • Nowy Skype już dostępny
    Skype i Facebook łączą siły. Nowa wersja komunikatora internetowego jest już w pełni zintegrowana z portalem społecznościowym. Dzięki aplikacji można, bez wchodzenia na Facebooka, publikować komentarze, czy też kontaktować się ze znajomymi z internetu.
  • Gdzie sklepy otwierają najbogatsze firmy? Najbardziej prestiżową aleją na świecie jest słynna Piąta Aleja w Nowym Jorku. Drugie miejsce przypadło Causeway Bay w Hongkongu. W Polsce najwięcej za metr płacą sklepy na warszawskim Nowym Świecie.
  • Studia z ekonomii nie zrobią z Ciebie menadżera
    Studiujesz bankowość, finanse, ekonomię albo zarządzanie? Masz nadzieję, że z dyplomem w ręku będziesz mógł bez problemu zacząć pracować jako menadżer? Możesz się rozczarować. Z sondy przeprowadzonej na platformie Talent Club wynika, że aż 59 proc. menadżerów wiedzę zdobyło dopiero w praktyce. Tylko co piąty docenia to, co wyniósł ze studiów.