• Kobiety w bikini
  Zdaniem niektórych stylistów, moda nie zna ograniczeń wiekowych. Jednak jak wynika z najnowszych badań, zasada ta nie dotyczy... bikini. Okazuje się, że 39 lat to górna granica, po przekroczeniu której kobiecie nie wypada prezentować się w takim kostiumie...
 • Mężczyzna oglądający telewizję
  Producenci starają się namówić klientów na tzw smart TV, czyli telewizory z podłączeniem do internetu i aplikacjami. Z badań wynika jednak, że właściciele urządzeń używają ekranów tylko do oglądania filmów, a internetowe funkcje ignorują.
 • Występ Kim Wilde w metrze sensacją internetu
  Jedna z największych gwiazd muzyki pop lat 80, Kim Wilde, w ciągu jednej nocy ponownie zdobyła popularność. Nagranie improwizowanego występu brytyjskiej piosenkarki w metrze natychmiast trafiło na listę najchętniej oglądanych filmików w internecie.
 • Dom Amy Winehouse ma już nowych właścicieli
  Dom zmarłej w lipcu ubiegłego roku Amy Winehouse ma już nowych właścicieli. Starsza para, która chciała zachować anonimowość za posiadłość w Londynie zapłaciła 1,9 mln funtów, czy o milion mniej, niż wynosiła pierwotna cena.
 • Kobieta malująca usta
  Usta podkreślone szminką niejednej z nas dodają pewności siebie. Jednak stosowanie tego kosmetyku może mieć swoje efekty uboczne. Naukowcy po przetestowaniu szminek odkryli w nich śladowe ilości ołowiu, które mogą być groźne dla zdrowia.
 • Kobieta z psem
  Ja, albo twój pies - to ultimatum, którego żaden mężczyzna nie powinien stawiać swojej partnerce. Jedna czwarta kobiet przyznaje, że jest w stanie poświęcić związek, jeżeli jej czworonożny przyjaciel i wybranek serca nie darzą się sympatią.
 • "Skyfall"
  Daniel Craig, mimo wcześniejszych zapowiedzi o rezygnacji z roli Jamesa Bonda, podpisał kontrakt na dwa kolejne filmy o agencie 007. Gwiazdora przekonała gaża, która wyniesie 49 milionów dolarów.
 • Panowie marzą o królewskim ślubie
  Biała suknia, sala pełna weselnych gości - to bajeczne marzenie o ślubie jest głównie domeną kobiet. Okazuje się jednak, że współcześnie mężczyźni podobnie jak przyszłe panny młode również poddali się magii hucznego wesela.
 • Teściowa i synowa
  Teściowa to zmora - pokazują najnowsze badania, w których co czwarta kobieta przyznaje, że nie pała miłością do matki swojego męża. Krytykują metody wychowawcze, wtrącają się w finanse, twierdzą, że wszystko wiedzą i robią najlepiej - to największe wady teściowych.
 • Teściowa kontra synowa
  Teściowa to zmora - pokazują najnowsze badania, w których co czwarta kobieta przyznaje, że nie pała miłością do matki swojego męża. Krytykują metody wychowawcze, wtrącają się w finanse, twierdzą, że wszystko wiedzą i robią najlepiej - to największe wady teściowych.