• 1. Natalie Portman najlepszą inwestycją Hollywood – 42.70 dol. zysku z każdego dolara wydanego na jej angaż
  Natalie Portman została uznana za gwiazdę kina, przynoszącą największe zyski wytwórniom filmowym. Jak wyliczył "Forbes", każdy dolar z gaży Portman zwraca się z ponad czterdziestokrotną nawiązką. Oto pierwsza dziesiątka listy najbardziej kasowych aktorów...
 • 1. Britney Spears – 58 milionów dolarów
  Britney Spears kiedyś była pop księżniczką, teraz wróciła na sam szczyt. I właśnie trafiła na pierwsze miejsce przygotowanego przez magazyn "Forbes" zestawienia najlepiej zarabiających piosenkarek 2012 roku. Na konto gwiazdy pop wpłynęło w ciągu ostatnich 12 miesięcy 58 milionów dolarów, dzięki czemu daleko w tyle zostawiła królową popu Madonnę i pretendującą do tego miana Lady GaGę. Oto pierwsza dziesiątka listy "Forbesa".
 • 10. Sarah Jessica Parker (7 dol.)
  Jak co roku, magazyn "Forbes" przygotował listę najbardziej przepłacanych gwiazd Fabryki Snów. Zestawienie zostało sporządzane na podstawie porównań gaży aktora do wyników w amerykańskim box offisie. Niechlubne pierwsze miejsce zajął Eddie Murphy. Cóż, słynny "Gliniarz z Beverly Hills" nie jest już kurą znoszącą złote jaja...
 • Ranking najlepiej zarabiających aktorów amerykańskiej telewizji
  W Stanach Zjednoczonych seriale już dawno przestały odstawać od kinowych hitów, zarówno poziomem produkcji, jak i wysokością zarobków aktorów. Magazyn "Forbes" opublikował ranking telewizyjnych gwiazd, które za swoje serialowe role zgarniają największe wynagrodzenie.
 • Christian Lououtin
  Głośny w świecie mody spór pomiędzy Christianem Louboutinem i domem mody Yves Saint-Laurent o czerwoną podeszwę butów znalazł zakończony. Obie strony uważają się za wygrane.
 • Najlepiej zarbiające pary show-biznesu
  Każde z nich z osobna, co roku zarabia fortunę, w duecie jednak nie mają sobie równych. Magazyn "Forbes" przygotował zestawienie najlepiej zarabiających par show biznesu. W tym roku na szczycie rankingu znaleźli się Beyonce i Jay-Z .
 • 1. Tom Cruise - 75 mln dol.
  Właśnie skończył 50 lat, a jego trzecia żona wystąpiła o rozwód. Na pociechę Tom Cruise ma tytuł najlepiej opłacanego aktora w Hollywood według "Forbesa". Z rocznym dorobkiem 75 mln dolarów, pozostawił daleko w tyle Leonardo DiCaprio i Adama Sandlera. Panowie w tym roku zgromadzili na swoich kontach po 38 mln dolarów. Przy przygotowywaniu listy brano pod uwagę m.in. wynagrodzenia za rolę, udział w zyskach filmu i honoraria za udział w kampaniach reklamowych. Oto 10 najlepiej zarabiających aktorów w Hollywood.
 • 1. Kristen Stewart
  Prestiżowy magazyn "Forbes" opublikował nową listę najlepiej opłacanych aktorek w Hollywood. Na jej szczycie znalazła się 21-letnia Kristen Stewart, gwiazda popularnej sagi filmów "Zmierzch". Młoda aktorka w ostatnim roku zainkasowała 34,5 mln dolarów i zostawiła w tyle wielkie damy Fabryki Snów. Przy przygotowywaniu zestawienia brano pod uwagę takie czynniki jak bezpośrednia płaca za rolę, udziały w zyskach, uczestnictwo w reklamach oraz tantiemy.
 • Kobieta w pracy
  Oczywiście, nie zaszkodzi mieć ilorazu inteligencji równego Einsteinowi czy… Dodzie. Jednakże to nie IQ ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia życiowego sukcesu. Kluczowe znaczenie może mieć twoje morale, empatia a nawet – twoje ciało… Mówią ci coś skróty EQ, MQ i BQ?
 • 1. P.Diddy
  Magazyn "Forbes" ogłosił listę pięciu najbogatszych gwiazd muzyki hip-hopowej 2012 roku. Na szczycie rankingu, z fortuną szacowaną na 550 mln. dolarów, znalazł się P.Diddy i jako pierwszy w historii hip-hopowiec ma szansę zostać miliarderem. Najzamożniejszym raperem na świecie uczyniły go nie tylko dochody z działalności muzycznej, ale i przedsięwzięcia biznesowe, które rozwinął na przestrzeni ostatnich lat. Ich lista robi wrażenie. A oto złota piątka "Forbesa".