• Znowu paraliż na lotnisku. Kilkuset zdenerwowanych podróżnych, cierpiało przez zapominalskich. Około godziny 18.00 na warszawskim Okęciu znaleziono dwa bezpańskie plecaki.  Ruszyła ewakuacja. 200 osób musiało opuścić halę. Na miejscu pojawili się saperzy. Na szczęście szybko odkryli, że alarm był fałszywy - dowiedział się dziennik.pl
  • Na naszych stołach pojawią się zielone i niesmaczne szynki - alarmują polscy fachowcy od żywności. Krytykują Światową Organizację Zdrowia, która chce zakazu używania do konserwacji żywności związków azotu, bo są one rakotwórcze. Specjaliści mówią jednak, że poza walorami czysto estetycznymi, jakie daje wstrzyknięcie do przetworów mięsnych odrobiny chemii, jest jeszcze inny powód. Ważniejszy. Te środki chronią nas przed śmiertelną trucizną. Dlatego są niezastąpione.
  • Agnieszka Frykowska mecenasem sztuki? Dziwne? Trochę. Bo raczej przyzwyczailiśmy się, że jej działalność dla dobra sztuki, to rozbierane sesje - w tym dla naszej piłkarskiej reprezentacji. No i wkład do polskiej kinematografii, czyli uprawianie seksu przed milionami widzów w "Big Brotherze". Jak się okazuje "Frytka" znalazła sobie jednak nowy cel -  zostanie sponsorem. I to nie byle kogo, bo samej Edyty Górniak.
  • Mieszkańcy terenów ogarniętych wojną nic z tego nie rozumieją. Z jednej strony Izrael i Liban godzą się na rezolucję ONZ i zapowiadają wstrzymanie walk o 7 rano w poniedziałek, z drugiej - ataki nie osłabły, izraelscy żołnierze wchodzą coraz dalej w głąb Libanu i wciąż na Bliskim Wschodzie giną ludzie.
  • Już wiadomo skąd wzięła się epidemia zapalenia opon mózgowych na Śląsku. Większość z kilkunastu chorych odwiedziła ten sam lokal w Tarnowskich Górach. I właśnie tu znaleziono śmiertelnie groźne bakterie, które atakują m.in. mózg. Źródłem zakażenia okazały się słomki, przez które imprezowicze wdychali narkotyki. Zabójczą dyskotekę zamknięto na cztery spusty.
  • Jechał swoim jeepem zygzakiem po całej szerokości jezdni. A gdy podczas postoju jeden z kierowców chciał powstrzymać pijaka za kółkiem i zabrać mu kluczyki - ten wyjął spluwę! Jedną z ogromnego arsenału broni, jaki miał w mieszkaniu. Nie mowa tu o gangsterze, a o chirurgu, który złamał wielokrotnie prawo i dziś został aresztowany.
  • Chce znać każdy krok ukochanego. Dlatego poprosiła przyjaciół, żeby zdawali jej szczegółowe relacje, co robi przystojniak Brad, gdy jest poza zasięgiem jej wzroku. Tak bardzo zdrady boi się Angelina Jolie. Aktorka popadła w głęboką depresję, od kiedy została sama z dziećmi w domu w Malibu, a jej ukochany jeździ po świecie i gra w filmach.
  • Ta kolekcja jest ucieleśnieniem marzeń dziewczynek na całym świecie. W dodatku jest na sprzedaż. Ponad 4 tys. lalek Barbie! Od tej klasycznej - z blond włosami do pasa - po najbardziej unikatowe okazy plastikowej piękności z 1959 roku. Zbiory pewnego hobbysty idą pod młotek w domu aukcyjnym Christie's w Londynie.
  • Jesteś w Przemyślu? Obserwuj bacznie, co się dzieje z twoim telefonem komórkowym. Jeśli na ekranie pojawi się logo ukraińskich operatorów, to znaczy, że wpadłeś w ich sidła. Okazuje się, że mają tak silny zasięg, że przechodzi za naszą granicę. I mimo, że gadasz przez komórkę w kraju, zabulisz jak za rozmowę miedzynarodową. Na szczęście można uniknąć tej pułapki.
  • Jest już jedenaście ofiar doradczyni finansowej banku BPH z Lublina. Aneta F. tak im "doradzała", że są ubożsi łącznie o 10 mln złotych. Oszustka jest już za kratkami i czeka na proces. Ale zagrabiona kasa zniknęła jak kamfora. A na policję zgłaszają się coraz to nowi poszkodowani.