• Gdy W Polsce trwa wielka dyskusja o ACTA, kierowcy postanowili przypomnieć o mniej wirtualnym problemie, jakim są ceny paliw. Gdy na stacjach urządzili protest, natychmiast znalazł się ich obrońca. Sęk w tym, że przy okazji wyszło, iż Waldemar Pawlak nie do końca wie, o czym mówi.
  • Resort Rostowskiego uderza w kierowców
    Resort finansów obiecał pewnej grupie kierowców ulgi. Okazuje się jednak, że te zapowiedzi pozostaną tylko w sferze marzeń. Łatwiej nie będzie, bo trzeba załatać pieniędzmi kierowców dziurę budżetową.
  • Fotoradar
    Kamery odczytujące numery tablic rejestracyjnych, fotoradary rejestrujące przejazd na czerwonym świetle, interaktywne mapy, na których widać, gdzie tworzą się korki. W inteligentne systemy zarządzania ruchem miasta zainwestują 700 mln zł
  • Są miejsca, w których można zatankować taniej
    Choć ceny paliw biją kolejne rekordy – wczoraj średnia krajowa dla benzyny 95 wynosiła 5,15 zł, a dla oleju napędowego 5,07 zł – to jednocześnie coraz więcej stacji benzynowych organizuje promocje, podczas których schodzi z cenami nawet poniżej 5 zł.
  • Młodzi kierowcy to bomba zegarowa, zagrażająca innym. Źle wyszkoleni wsiadają do starych samochodów z potężnymi silnikami i wyjeżdżają na drogę. Rzeczywistość szybko jednak weryfikuje umiejętności "mistrzów kierownicy". Oto największe grzechy szalonych rajdowców.