• Cudu w Zadarze, czyli zwycięstwa polskich szczypiornistów nad Norwegami, kibice nie mogli obejrzeć od początku. Gdy w hali sportowej rozbrzmiewał polski hymn, TVP emitowała blok reklamowy z podpaskami, a gdy po zwycięskim golu nasi szczypiorniści szaleli z radości, na ekranach pokazały się zupki instant. TVP uderzyła się w piersi dopiero po interwencji DZIENNIKA.
 • "Czy ktoś chce obejrzeć, jak się wieszam?"
  Uwaga internauci. Okazuje się, że każdy z was może być świadkiem właśnie popełnianego samobójstwa. Przekonała się o tym użytkowniczka popularnego wideoczatu na portalu Interia.pl. Widziała jak 27-letni desperat powiesił się w swoim pokoju. Sprawą zajął się DZIENNIK, który dostał od portalu list z wyjaśnieniami. Interia.pl pisze, że serwis nie był w stanie zapobiec tragedii.
 • Internauci grożą śmiercią mordercy na naszej-klasie
  "Śmierć za śmierć!", "Żebyś zdechł jeszcze dzisiaj!" - takie pogróżki pojawiły się w portalu nasza-klasa.pl pod profilem mężczyzny, który skatował na śmierć czteroletnią Magdę ze wsi pod Bystrzycą Kłodzką. Zabił, bo dziecko płakało i "przeszkadzało mu w remoncie". Na tym nie koniec - śledczy podejrzewają, że że 25-latek molestował dziewczynkę.
 • "Pytaniem, czy Jarosław jest Jarosławą popełniłem błąd i za to mogę przeprosić" - wyznał Janusz Palikot na spotkaniu ze studentami Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jednak innych wybryków poseł Platformy Obywatelskiej nie żałuje, a na swoje usprawiedliwienie nazwał sam siebie... lesbijką.
 • Macieja Zientarskiego, znanego dziennikarza motoryzacyjnego, który rok temu rozbił się w sportowym ferrari czeka kolejna tura badań przez biegłych sądowych. Jeśli uznają oni, że wrócił do zdrowia, prokurator przedstawi mu zarzut spowodowania wypadku, w którym zginął człowiek.
 • Unia zakaże produkcji wielkich telewizorów?
  Unijni eksperci kończą prace nad nową regulacją, która ustanowiłaby limity poboru energii przez sprzęt agd, szczególnie przez telewizory. To wszystko w ramach walki z ociepleniem klimatu i emisją dwutlenku węgla, który powstaje podczas produkcji energii elektrycznej
 • Jeśli przy minus 5 stopniach Celsjusza klniesz na czym świat stoi, nie jedź w zimie na Alaskę. W osadzie Tok temperatura spadła dziś poniżej 40 stopni mrozu. Jak na tamte warunki, całkiem ciepło. Gdy kilka dni temu termometry wskazały minus 62 stopnie Celsjusza, jedna z mieszkanek osady postanowiła opowiedzieć o swoim życiu.
 • Oglądaj na żywo, co dzieje się w Gazie
  Ofensywa Izraela na Strefę Gazy trwa. Wczoraj rezolucja ONZ żądającą natychmiastowego wstrzymania ognia została odrzucona zarówno przez rząd Izraela, jak i Hamas. Dzisiaj od rana izraelskie bomby spadają na miasto. Dzięki palestyńskim kamerom można na żywo śledzić sytuację w Gazie.
 • W serwisie aukcyjnym Allegro pojawił się biały kruk, który przyprawił kolekcjonerów o zawroty głowy. Pierwsze wydanie "Pana Tadeusza" z 1834 roku to wyjątkowy rarytas. Cena szybko poszybowała od stu złotych do... 99 tysięcy! Już dziś koniec licytacji.
 • Młoda Polka ratuje Żydów przy granicy ze Strefą Gazy
  Co 21-letnia dziewczyna z Polski robi na terytorium ostrzeliwanym przez palestyńskich bojowników? Ratuje rannych Żydów. Dominika Borowska przebywa w Aszkelonie, czyli tuż pod granicą ze Strefą Gazy. W mieście, w którym na dźwięk syren alarmowych wszyscy biegną do schronów.