• To przez alkohol i imprezy zabraknie Polaków na mundialu w RPA - tak uważa Jan de Zeeuw. Dyrektor reprezentacji Polski zarzucił naszym piłkarzom, że woleli balować niż trenować. "To ja się pytam, gdzie on wtedy był? A może on i Leo Beenhakker też bawili się po nocach i dlatego odsyłali działaczy do innego hotelu?" - zastanawia się członek PZPN Kazimierz Greń.
 • "Drzewiecki bredzi i piep... bzdury" - tak były bramkarz Jan Tomaszewski komentuje słowa ministra sportu, że Kraków i Chorzów mają jeszcze szanse na zorganizowanie Euro 2012. Krytykuje też prezydent stolicy. Jego zdaniem "bije rekordy bezczelności", chwaląc lokalizację Stadionu Narodowego.
 • Don Leo jest bliski rezygnacji - dowiedzieliśmy się od osoby z najbliższego otoczenia Holendra. Zdaniem informatora DZIENNIKA, selekcjoner byłby w stanie pójść na kompromis z PZPN i zgodzić się na niższą sumę odprawy (np. 600 tysięcy euro). Od lipca ma bowiem zaklepany intratny kontrakt w Feyenoordzie Rotterdam.
 • Już wiemy, dlaczego PZPN nie zwolni Leo Beenhakkera. Nie chodzi o odszkodowanie dla selekcjonera za zerwanie kontraktu. Działacze boją się kibiców. "Gdybyśmy wyrzucili Holendra, a jego następca nie awansowałby do mistrzostw świata, to Polacy by nam tego nie wybaczyli" - mówi DZIENNIKOWI członek zarządu PZPN.
 • Na dwa dni Kielce zmieniły się w stolicę polskiej piłki. Uwaga wszystkich kibiców skupiła się na tym mieście. To tu w odległości zaledwie kilku kilometrów zebrała się najważniejsza drużyna w kraju - reprezentacja - i całe ciało zarządzające polskim futbolem - zarząd PZPN, który obradował na wyjazdowym posiedzeniu. Najważniejsza decyzja jest taka, że wyrok na Leo Beenhakkera został odroczony.
 • Wielu kierowców rajdowych, żużlowców, rugbystów, a nawet piłkarzy zmarło w najmniej oczekiwanym momencie. Uprawiając sport. Teraz do tego grona dołączyła Kamila Skolimowska.
 • Bogdan Wenta nie tylko jest świetnym trenerem. Jak się okazało podczas meczu z Norwegią potrafi też przepowiadać przyszłość. Dosłownie! Polski szkoleniowiec tuż przed rozpoczęciem ostatniej akcji spotkania powiedział swoim podopiecznym jak ona będzie wyglądała.
 • Trener naszych szczypiornistów odetchnął z ulgą. Jeszcze wczoraj występ Artura Siódmiaka, Damiana Wleklaka, Krzysztofa Lijewskiego i Bartosza Jureckiego w meczu z Norwegią stał pod znakiem zapytania. Jak dowiedział się dziennik.pl, jest już pewne, że wszyscy zagrają w spotkaniu, które zdecyduje o awansie do półfinału mistrzostw świata w piłce ręcznej.
 • Najdłuższe trzy minuty w moim życiu
  Przed Tobą stukilowy olbrzym, który myśli tylko o tym, jak posłać Cię na deski. Jego ciosy rażą jak pioruny. Uciec nie masz dokąd, więc stań do walki. Przeżyj starcie z zawodowym bokserem wagi ciężkiej. Marcin Najman zgodził się założyć specjalną kamerę dziennika.pl, dzięki której poczujesz się jak w ringu. Ale nie bój się. Twarz nie szklanka...
 • W niedzielę kierowców Formuły 1 czeka morderczy wyścig. Na torze Sepang będą walczyć nie tylko ze sobą, ale również z potwornym upałem. Dziś na oficjalnych treningach nasz Robert Kubica radził sobie nieźle. Dwukrotnie zajął 8. miejsce i był zdecydowanie szybszy od swojego kolegi z teamu BMW Sauber Nicka Heidfelda.