• Metamorfozy gwiazd
  Dzisiaj loki, jutro kitka, raz sportowa bluza, innym razem szałowa suknia balowa. Która kobieta nie lubi się zmieniać? Nawet strzegące swojego wizerunku aktorki od czasu do czasu pozwalają sobie na radykalną zmianę wyglądu. I tak Keira Knightley uległa modzie i obcięła grzywkę, a Kylie Minogue okiełznała niesforne loki.
 • Salma Hayek przedstawia swoją córkę Valentinę
  Oto Simba - tak następcę zwierzęcego tronu przedstawił Król Lew w animowanej bajce. Oto Valentina Paloma Pinault - zawtórowała mu aktorka Salma Hayek, prezentując swoją córkę.
 • Bajki nie zawsze są dla dzieci. Dowód? Latynoska aktorka Eva Mendes na potrzeby sesji do kalendarza Camparii 2008 wcieliła się w postać Kopciuszka i Czerwonego Kapturka. Jednak jej "baśniowe" zdjęcia prędzej zawisną na ścianie więziennej celi lub warsztatu samochodowego niż nad łóżeczkiem w dziecinnym pokoiku.
 • Coraz więcej kobiet decyduje się zamrozić komórki jajowe, by móc dłużej poszaleć i odsunąć w czasie macierzyństwo. Niewiele z nich jednak wie, że zajście w "zamrożoną" ciążę jest bardzo trudne.
 • Uwaga! Płód w drodze! Ciężarna kobieta, która stoi w autobusie, męczy się i stresuje, a - co gorsze - może przewrócić się, gdy kierowca raptownie zahamuje. Dlatego w tramwajach i autobusach w dużych miastach w całej Polsce pojawiły się tablice podpowiadające podróżnym, by ustępowali ciężarnym miejsca siedzące.
 • Gorączka sobotniej nocy! Zanim jednak wybiegniesz z domu, przygotuj się na wielkie szaleństwo. Najpierw relaksująca kąpiel z dodatkiem aromatycznej soli i odżywczego olejku, później szampon, który nada włosom niepowtarzalny blask, nawilżający balsam do ciała, serum pod oczy i pudrowe cienie... Z takim zestawem na pewno zostaniesz królową parkietu!
 • Projektanci prześcigają się w pomysłach, kto wymyśli bardziej oryginalną kolekcję. Niestety często ich wyobraźnia i ambicja bierze górę nad zdrowym rozsądkiem. Tak bardzo chcą być zauważeni, że ubierają kobiety w różne dziwadła. A później powinni już tylko dopłacić swoim klientkom, by chciały nosić ich koszmarne stroje.
 • Lifestylowy portal dla mężczyzn ogłosił "największe na świecie i najbardziej demokratyczne" poszukiwania pięknych kobiet. Ta, która zdobędzie najwięcej głosów Internautów wygra milion dolarów.
 • Aż trudno w to uwierzyć, ale zaprezentowane przez Jeremy'ego Scotta na wybiegu w Paryżu kreacje pochodzą z kolekcji pret-a- porter, czyli gotowej do noszenia. Jeśli więc przygotowujecie się do ślubu, zamiast szukać wytwornej sukni, załóżcie śmietnik. Projektant przekonuje, że to doskonały pomysł.
 • Podczas Tygodnia Mody w Paryżu i Londynie równie aktywni jak projektanci mody okazali się działacze PETA, organizacji walczącej o prawa zwierząt. Pomalowani w lamparcie cętki, z doczepionymi ogonami i uszami ustawiali się przed wybiegami mody z szyldami: "Nie jesteśmy futrzanymi płaszczami". Jednak projektanci i gwiazdy niewiele sobie z tego robiły.