• Od czasu do czasu spranie dzieciaka tylko mu wyjdzie na dobre. Klaps to przecież nie przemoc - tak uważa blisko 40 proc. Polaków pytanych przez TNS OBOP - pisze DZIENNIK. "Zaczyna się od klapsa, a kończy na szpitalu" - ostrzegają psychologowie i tak jak rzecznik praw dziecka Ewa Sowińska domagają się ustawowego zakazu bicia dzieci.
  • Nie musisz płacić więcej za prąd, jesli nie zostałeś o podwyżce powiadomiony - pisze DZIENNIK. Klient, do którego nie dotarła informacja o podwyżkach, może płacić rachunki według starej taryfy. Dostawcy energii muszą udowodnić, że poinformowali nas o zmianach cen.
  • Kobiety w Polsce są nowoczesne, wykształcone, ambitne
    Kobiety w Polsce są nowoczesne, wykształcone, ambitne. Jednocześnie jednak - jak wynika z danych GUS - płacą za chęć rozwoju wysoką cenę. Są samotne, przemęczone, sfrustrowane, coraz częściej uzależnione od leków - pisze DZIENNIK.
  • Ekolodzy zarzucają politykom, że decydując się na budowę elektrowni atomowej, wybierają rozwiązanie najgorsze z możliwych. A polscy politycy nie interesują się ekologią, dali tego dowód, wypowiadając się w DZIENNIKU w ubiegłym tygodniu. "Ekologia jest dla tych, którzy nie mają innych problemów" - twierdzili. Działacze Greenpeace twierdzą inaczej.
  • Sprzedawca, który zapakuje klientowi towar w jednorazową foliową torebkę, zapłaci nawet 5 tys. zł grzywny - tak rygorystyczny przepis chce wprowadzić w Łodzi radny PiS Krzysztof Piątkowski. Sprawa stanie na najbliższej sesji - zapowiada DZIENNIK.