• Jennifer Garner odebrała tytuł Kobiety Roku 2007 przyznaną przez magazyn "Glamour". Aktor została wyróżniona za to, że w piękny sposób udaje jej się łączyć życie prywatne z zawodowym.
  • Jeszcze nie tak dawno wydawało się, że moda dzieli słynne dziedziczki. Paris konsekwentnie ignorowała prezentacje kolekcji Nikolai autorstwa swojej młodszej siostry. Wolała wybrać się do Moskwy na pokazy 15-letniej stylistki Kiry Plastininy. I zgarnąć za to dwa miliony dolarów. Ale miłość do pieniędzy znów wzięła górę. Uśmiechnięta Paris pod rękę z Nicky znów promują torebki Samanthy Thavasy.
  • Kto powiedział, że haute couture to domena Włochów i Francuzów. Teraz świat wielkiego krawiectwa postanowili zdobyć Chińczycy. Oglądając kolekcję Guo Pei, wydaje się, że mają szansę na sukces.
  • Ma swój styl i miliony fanek na całym świecie, które chcą wyglądać tak jak ona. Jej znak rozpoznawczy to długie, bardzo jasne blond włosy i wielka słabość do cukierkowego różu. Barbie wkracza do świata wielkiej mody i inspiruje projektantów. Meksykanin Hektor Terrones zadedykował jej właśnie całą kolekcję.
  • Moda na stałe zagościła w muzeach. Po wystawie "Złoty wiek krawiectwa" w londyńskim Muzeum Wictorii i Alberta w paryskim galerii Sztuki Dekoracyjnej otwarto ekspozycję poświęconą francuskiemu mistrzowi haute couture Christianowi Lacroix.
  • Do czego może służyć stanik? To pytanie zadali sobie projektanci Triumpha. I stwierdzili, że - oprócz tak oczywistych funkcji jak podtrzymywanie i modelowanie biustu - może także chronić środowisko naturalne i pozwalać na rozkoszowanie się… japońską kuchnią.
  • Dużo delikatnych koronek, kwiatowe ozdoby i pastelowe kolory - to najważniejsze trendy następnego sezonu w modzie buduarowej. Przynajmniej według zaleceń chińskich projektantów.
  • W Petersburgu młodzi rosyjscy projektanci pokazali swoje kolekcje. Okazało się że duszę mają mroczną i na wskroś rosyjską. Wciąż prześladują ich wilkołaki, demony, rewolucjoniści, żądne krwi księżniczki, wojownicy i inne upiory.
  • Madonna umocniła swoją pozycję najlepiej zarabiającej kobiety w show-biznesie. Gwiazda podpisała rekordowy kontrakt z agencją koncertową Live Nation. Dzięki niemu powiększy swój, i tak już niemały, majątek o kolejne 120 milionów dolarów.