• Dlaczego on nagle traci ochotę na seks?
  Kiedy ostatnio Twój facet zainicjował seks? Czy w obawie przed jego wyrzutami, że stale boli Cię głowa, to właśnie Ty prowokujesz zbliżenie? Niewykluczone, bo ostatnie badania naukowców wyraźnie mówią o spadku formy u płci brzydkiej.
 • To dopiero niespodzianka. Trzy kobiety, które dzięki determinacji i ciężkiej pracy zrobiły oszałamiające kariery, mają wspólnego przodka. W żyłach Madonny, Celine Dion i Camilli Parker Bowles płynie ta sama krew. Czy sukces mają więc w genach?
 • Chudy lans na kobietki przy kości
  Aż trudno uwierzyć, że dziewczyna z okładek magazynów dla mężczyzn, ceni w kobietach pospolite cechy, a mianowicie skromny wygląd i brak obsesji na punkcie odchudzania się. I mimo iż sama przypomina seksbombę, gwiazdeczka o wielu talentach, Heidi Montag, postanowiła pokazać kobietom, jak powinny się ubierać. Tylko dlaczego sama nie bierze z nich przykładu?
 • Samochwały nie potrzebują drugiej poduszki
  Ostatnia randka okazała się totalną klapą, chociaż przygotowałaś się do niej bardzo staranie. Wydawało Ci się, że jesteś gotowa na każdą okoliczność. Na pocieszenie mamy dla Ciebie informację, że nie jesteś w tym osamotniona. A że poddawać się nie należy, przygotowałyśmy listę największych zagrożeń dla miłości i propozycje ich wyeliminowania. Żeby już nigdy więcej nie marzły Ci stopy w pustym łóżku...
 • Wydawałoby się, że małżeństwa z wieloletnim stażem interesują się wyłącznie życiem dzieci, wnuków i perypetiami serialowych bohaterów. A to nieprawda! Aż 73 proc. Polaków po 50-tce chce czerpać przyjemność z seksu. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni zgodnie twierdzą, że niesie on za sobą radość i pomaga zachować młodość. A jak życie seksualne dojrzałych Polaków wygląda w praktyce?
 • Anoreksja omal jej nie zabiła. Ten tragiczny bilans przypadł w udziale jednej z sióstr Olsen. Mary-Kate oficjalnie przyznała się do choroby. Aktorka pragnie tym samym uświadomić ludziom, jak trudno jest przezwyciężyć jadłowstręt.
 • Longoria i Johansson będą śpiewać?
  Kobiece fanaberie nie mają granic! Nie dość, że piosenkarki biegają po wybiegach na pokazach mody, to jeszcze aktorki marzą o występach na scenie, bynajmniej nie teatralnej! Eva Longoria i Scarlett Johansson rwą się do śpiewania. I już nic ani nikt ich nie powstrzyma.
 • Hugh Grant znowu jest szczęśliwie zakochany! I to nie w nikim innym jak tylko w... swojej byłej dziewczynie, Jemimie Khan. Z byłą żona pakistańskiego krykiecisty i polityka, aktor spędził ponad trzy rozkoszne lata. Para rozstała się niedawno z powodu lenistwa aktora...
 • Powrót na muzyczną scenę Kylie Minogue po cieżkiej chorobie okazał się spektakularny. Australijska piosenkarka wygrała ranking na najbardziej popularną celebrities, przeprowadzony wśród niemieckich gejów. Wyniki osobliwej ankiety opublikowano w aktualnym wydaniu miesięcznika "Magazin".
 • W zasadzie nie. Absolutnie nie. My kobiety nie zgadzamy się na takie traktowanie. Chyba, że... same zechcemy. A co może nas skusić? Piękna bielizna i chęć przeżycia ekscytującej przygody z ukochanym.