• Zabierz psa na pedicure i... regulację brwi
  Najpierw pachnąca kąpiel, potem pobudzający masaż, a na koniec malowanie paznokci i układanie fryzury. To nie zabiegi dla eleganckich pań, tylko podstawowe usługi, jakie proponują ośrodki SPA dla czworonogów. Dziwactwo? Dla sióstr Hilton czy prezydenta Stanów Zjednoczonych George'a Bush to sposób na wyrażenie miłości do pupila.
 • Dziś młodzi chcą mieć wpływ na to jak będzie wyglądać ich wesele
  Młodzi chcą dobrej zabawy, ich rodzice tradycyjnego święta. Jak więc ma wyglądać wesele, które pogodzi obie strony?
 • Urszula Grabowska dba o swoich mężczyzn
  Znana aktorka prywatnie w niczym nie przypomina wyrachowanej bohaterki, którą gra w "Tylko miłość". Jest ciepłą kobietą, dla której najważniejsza jest rodzina - synek Antoś i mąż Adrian.
 • Już nie dzieci, ale gwiazdy
  Dziecięce gwiazdy dorastają i muszą wybierać - czy zostaną w świecie show-biznesu, czy pójdą inną drogą. Kaja Paschalska, Ola Szwed i Bartosz Obuchowicz przygodę z telewizją zaczynali jeszcze jako kilkulatki. Dziś każdy z nich samodzielne rozwija swoją karierę i przyznaje, że praca w telewizji jest wielką przygodą, ale i niezłą szkołą życia.
 • Na całym świecie żywność modyfikowaną genetycznie je około 300 milionów osób
  Pomidory, które są twarde nawet kilka tygodni po zerwaniu z krzaka. Ziemniaki bez najmniejszego robaczka czy jabłka wielkości melona… To nie cuda natury, to cuda genetyki! Na całym świecie żywność modyfikowaną genetycznie je około 300 milionów osób. Czy trzeba się jej bać, czy jest dla nas niezdrowa? A może wręcz przeciwnie - wzmacnia nasz organizm? Zdania są podzielone, a prawda leży gdzieś pośrodku.
 • W serialu "Tylko miłość" gra elegancką i przedsiębiorczą Krystynę Bogusz, teściową głównego bohatera Rafała Roznera. Jej rola przykuwa uwagę widzów, ale ona sama nie jest nią zachwycona. "Jestem bardzo krytyczna wobec siebie i ciągle wydaje mi się, że powinnam zagrać lepiej, inaczej" - tłumaczy aktorka. o tym, że nie poddaje się upływającemu czasowi, jest młoda duchem i rozsadza ją temperament opowiada Maria Pakulnis.
 • Kulisy „Rozmów w tłoku”
  Najpierw Kasia Cichopek wdzięcznie usadowiła się na kolanach u Andrzeja Leppera, a po chwili wylądowała w szponach Edyty Górniak. Niemożliwe? W "Rozmowach w tłoku" wszystko jest możliwe.
 • Wielkanocne pisanki
  Według kalendarza styczeń rozpoczyna nowy rok. Jednak to wiosna jest początkiem wszystkiego, co nowe. Po zimowym uśpieniu przyroda wybucha zielonymi pękami na drzewach, a słońce ogrzewa nam twarze. Nic dziwnego, że wiosna - połączona z obchodami Wielkanocy - jest wielkim świętem. Oto, jak celebrują mieszkańcy naszego globu.
 • Takich słów uznania nie usłyszał żaden uczestnik show Polsatu "Jak Oni Śpiewają". Grażyna Szapołowska dosłownie zaczarowała jury i publiczność premierowego programu III edycji. Kto odpadnie? Decyzja widzów dopiero za tydzień. Zagrożeni są: Joanna Kurowska i Dariusz Kordek.
 • Dorotę Wellman i Marcina Prokopa możemy oglądać w nowym programie "Clever - widzisz i wiesz". Ta oryginalna para telewizyjna opowiada nam o swoich uczuciach do siebie i o tym, dlaczego czasem warto ze sobą nie rozmawiać.