• Okupnik nie będzie śpiewać
  Tatiana Okupnik zrezygnowała z prowadzenia programu "Gwiazdy tańczą na lodzie", bo chciała zająć się śpiewaniem i nagrywaniem nowej płyty. Okazuje się jednak, że to nie do końca prawda. Artystka wraca do konferansjerki. Już jutro poprowadzi festiwal muzyczny w Łodzi.
 • Borys Szyc zasłabł na scenie
  Borys Szyc w sobotę zasłabł na scenie warszawskiego teatru. Jak dowiedział się "Fakt", spektakl, w którym grał aktor, przerwano i wezwano pogotowie. Jego stan nie pozwalał na dokończenie sztuki, odwołano także niedzielne przedstawienie. Teraz aktor jest w domu i czeka na badania lekarskie.
 • On zrobi dla niej wszystko! Cezary Pazura załatwił swojej ukochanej Edycie Zając program w telewizji Polsat Cafe. Ale to nie wszystko. Edyta pojawi się również w zwiastunie programu "Strzał w dziesiątkę", którego aktor jest prowadzącym. To debiut młodej dziewczyny przed kamerą.
 • Ciężka praca czeka Darię Widawską! Jak dowiedział się "Fakt", dostała do ręki równe 30 tysięcy złotych. Ma je wydać co do grosza. Jest tylko jeden warunek. Za całą sumę musi kupić ciuchy.
 • Herbuś lubi odgrzewane kotlety
  Tancerka Edyta Herbuś spotyka się ze swym byłym partnerem, Tomkiem Barańskim. Czyżby samotność aż tak jej doskwierała, że tancerka mimo bolesnego rozstania znów jest gotowa wrócić w jego ramiona? - pyta "Fakt". I radzi tancerce, by uważała, bo znów będzie skrzywdzona. Bo Herbuś zapomniała, że odgrzewane kotlety nie smakują nalepiej.
 • Jarosław Kulczycki szuka pracy
  W "Wiadomościach" ciągle wrze. Wreszcie wyjaśniła się sprawa Hanny Lis i już wiadomo, że ostatecznie poprowadzi ona program. Ale przez to musi odejść ktoś z dotychczasowych prezenterów. Jarosław Kulczycki postanowił dmuchać na zimne i jest już po spotkaniach w Polsacie. Czyżby chciał tam wrócić? - zastanawia się "Fakt".
 • Aktorka, producentka, prawniczka, a teraz jurorka - jak na jedną osobę to naprawdę sporo. Tyle rzeczy naraz może robić tylko ktoś ambitny i bardzo pracowity, i taką osobą jest właśnie Weronika Marczuk-Pazura.
 • Od kilku tygodni Joanna inaczej patrzy na zdradę. Zrozumiała, że potępienie "tej trzeciej" w związku jest najprostsze, ale nie zawsze słuszne. Na szczęście Joasia Koroniewska takich problemów w prawdziwym życiu nie ma i nie miała. Od kilku lat jest związana z Maćkiem Dowborem. A ze zdradą spotkała się w teatrze.