• Co ten Jackson z siebie zrobił? I to akurat w swoje 50. urodziny - oburza się "Fakt". Na bazarową koszulkę założył przerobiony stary smoking z przyciętymi klapami. Spodnie od piżamy wiszą mu w kroku, jakby nosił tam pampersa. Rozciapciane buty dopełniają obrazu rozpaczy. I to ma być król popu, idol dzieci i młodzieży - dziwi się bulwarówka.
 • Miłość matczyna nie zna granic. Ale miłość Jayne Bennington do jedenastoletniej córeczki Sashy przekroczyła granice przyzwoitości. Kobieta zrobiła ze swojej córki lalkę Barbie - donosi "Fakt".
 • Przykuta do fotela ginekologicznego i zakneblowana Czeszka Eliszka M. była seks niewolnicą zdeprawowanej pary, Czecha Stanislava Slabihoudka i Niemki Marceli Linhart. Więzili ją w swoim domu i zmuszali do seksu. A na dodatek wszystko fotografowali.
 • Cudownie miękki piasek. Turkusowe morze. Łagodna bryza i słońce rozkosznie rozgrzewające stare kości. W takich okolicznościach i starszy pan może dostać zawrotu głowy. Na przykład z miłości do znacznie młodszej atrakcyjnej pani. A to właśnie przydarzyło się Paulowi McCartneyowi - pisze "Fakt".
 • Gubernator stanu New Jersey uprawiał seks z żoną i... z kierowcą
  Amerykanie nie ostrząsnęli się jeszcze z seksafery gubernatora Nowego Jorku Eliota Spitzera, który przez kilka lat korzystał z luksusowych prostytutek, gdy spadła na nich nowa bomba z łóżka znanego polityka - pisze "Fakt". Gubernator stanu New Jersey James McGreevey z szokującą szczerością wyznał, że uprawiał seks z żoną i... z kierowcą.
 • 12-letnia ukrainka urodziła dziecko gwałciciela
  Dwunastoletnia Bogdana z Charkowa na Ukrainie przeżyła piekło. Dziewczynkę wielokrotnie zgwałcił przyjaciel matki. Nastolatka zaszła w ciążę i urodziła synka - czytamy w "Fakcie". "Tak bardzo go kocham. Ma wielkie ciemne oczy i cudowne ciemne włoski" - mówi dziewczynka, która została matką.
 • Gdy Aleksander Kuzniecow, były bokser, wracał do domu, w klatce schodowej swojej kamienicy zobaczył straszliwy widok. Na podłodze leżał pobity, nieprzytomny i rozebrany jego ośmioletni synek. A nad dzieckiem pochylał się gwałciciel. Kuzniecow zatłukł mężczyznę na śmierć - pisze "Fakt".
 • Za 12 tysięcy funtów brytyjska sekretarka wynajmuje swoje ciało parom, które nie mogą mieć potomstwa. Właśnie szykuje się do dziewiątej ciąży.
 • Porywacz Maddie McCann wreszcie pokazał swoją twarz. Wprawdzie to na razie portret pamięciowy, ale Interpol i policje kilku krajów mają nadzieję, że wkrótce zatrzymają mężczyznę - donosi "Fakt".
 • Luksor Słońce i egipskie starożytności - taką mieszankę urlopową zaserwował swojej nowej ukochanej prezydent Francji Nicolas Sarkozy. Popularny Sarko zabrał eks-modelkę Carlę Bruni na egzotyczną wyprawę do Doliny Królów, gdzie znajdują się groby egipskich faraonów - pisze "Fakt".