• Szukasz nowego mieszkania blisko pracy? Deweloperzy mają lokale praktycznie w każdym miejscu stolicy. Od tych najbardziej luksusowych w centrum miasta, do tych, zbudowanych na obrzeżach Warszawy.
 • Michał Figurski i Kuba Wojewódzki zostali zawieszeni przez stację radiową Eska Rock - dowiedział się DZIENNIK. Rano Figurski powtarzał na antenie: "Mały, niedorozwinięty, głupi człowiek zwany prezydentem Polski, Lechem Kaczyńskim". "Gdybym znał konsekwencje, nie zdecydowałbym się na to. Nie jestem samobójcą" - mówi nam Figurski.
 • "Mały, niedorozwinięty, głupi człowiek zwany prezydentem Polski, Lechem Kaczyńskim" - te słowa wielokrotnie padły dziś w radiu Eska Rock. Wypowiedział je prowadzący program "Poranny WF" Michał Figurski. Jego partner Kuba Wojewódzki, dusząc się ze śmiechu, ogłosił: "Odcinam się od tego".
 • Anna Dymna: Czasem łapię smutki
  W młodości zachwycała urodą i ciekawymi rolami. Pamiętamy ją jako Anię Pawlak z komedii "Nie ma mocnych", czy Barbarę Radziwiłłównę w "Królowej Bonie". Z wiekiem jednak aktorka coraz rzadziej pojawiała się na dużym ekranie. Wolała domowe zacisze, teatr i ukochany Kraków...
 • Co dalej z Szejbal?
  "Basia mnie już trochę nudzi" - powiedziała Magda Schejbal w jednym z wywiadów o swojej bohaterce z "Kryminalnych". Nie sądziła, że jej wypowiedź okaże się… prorocza. Kilka tygodni później TVN ogłosił, że nie będzie kolejnej serii.
 • Wulkan energii na scenie, profesjonalizm i poczucie humoru na lodzie. Tatiana Okupnik już po raz drugi prowadzi show "Gwiazdy tańczą na lodzie" i znowu świetnie się przy tym bawi. Nie zapomina jednak o swojej największej pasji - śpiewaniu.
 • Aktorka już po raz szósty poprowadzi "Taniec z gwiazdami". Program miał być krótką przygodą, a zamienił się w ważną część jej życia. Na oczach widzów rozwodziła się z mężem, romansowała z instruktorem fitnessu i zaprzyjaźniała z uczestnikami programu. Co będzie dalej?
 • Kamera dodaje pięć kilo, a kąśliwe uwagi krytyków ujmują pewności siebie. To połączenie sprawia, że gwiazdy muszą dbać o swoje sylwetki. Problem pojawia się, kiedy to "dbanie" zamienia się w obsesję lub chorobę. A zdarza się to coraz częściej...
 • W serialach każdy kogoś kocha, chce pokochać, albo cierpi z powodu niespełnionej miłości... Taka atmosfera sprzyja rodzeniu się prawdziwych związków. I wtedy filmowy pocałunek staje się rzeczywisty. Oto miłości, które narodziły się na naszych oczach.
 • W tym roku Magdalena Różczka skończy 30 lat. To dla niej przełomowy czas. Odniosła sukces jako aktorka - możemy ją oglądać w kinach w komedii "Lejdis", a już za tydzień premiera "Rozmów nocą", gdzie gra główną rolę. Prywatnie też jest szczęśliwa - w zeszłym roku wyszła za mąż, a za kilka miesięcy zostanie mamą.