• Nieprzytomny Milowicz trafił do szpitala
  Leży nieruchomo na szpitalnym łóżku. Nawet nie bardzo się może poruszyć, bo szyję ma usztywnioną przez kołnierz ortopedyczny. Michał Milowicz przewrócił się, trenując do show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Nieprzytomnego aktora odwieziono do szpitala - pisze "Fakt".
 • Kinga Rusin kocha konie
  Wspaniały siwy rumak, z fantazyjnie zaplecioną grzywą, a na nim Kinga Rusin, która wygląda, jakby urodziła się w siodle. Tak prezenterka spędza wolny czas w jednej z podwarszawskich stajni. A ogier jest tylko jej - pisze "fakt".
 • Krzysztof Ziemiec czuje się gorzej
  Czy ten koszmar nigdy się nie skończy? Poparzony dziennikarz Krzysztof Ziemiec tydzień temu wrócił już do domu po prawie miesięcznym pobycie w szpitalu. Niestety teraz znów czuje się gorzej. Ale przynajmniej jest wreszcie z trójką swoich dzieci - pisze "Fakt".
 • Wychudzony, z opatrunkami na całym ciele i wciąż bardzo słaby. Jednak pełen pogody ducha i wiary w powrót do normalnego życia - pisze "Fakt". Krzysztof Ziemiec, dziennikarz telewizji Puls, który trzy tygodnie temu we własnym mieszkaniu stoczył śmiertelny bój z ogniem, jest już w domu.
 • Hubert Urbański zgubił się w mieście
  Warszawa to wielkie miasto, które wielu przyjezdnych przyprawia o zawrót głowy. Bardzo często ta tętniąca życiem metropolia zamienia się we wrogą betonową dżunglę, w której łatwo się zagubić. Ostatnio przytrafiło się to Hubertowi Urbańskiemu i Weronice Książkiewicz - pisze "Fakt".
 • Co Karolak zgubił na parkingu
  Tomasz Karolak to duży chłopiec. Wciąż bawi się zabawkami. Ostatnio przeżył dramat, bo nie mógł skorzystać z tej ulubionej. Zgubił kluczyki do swojego audi - pokpiwa "Fakt".