• Stalking, czyli nękanie "miłością"
  Wielka miłość, bezgraniczne oddanie, kwiaty, telefony. Ale zamiast szczęścia, rodzi się koszmar. "Wielbiciel" nie daje ofierze spokoju, osacza ją i prześladuje. Taka praktyka, czyli stalking, czasem kończy się tragicznie. Tak zamordowano Miss Polski Agnieszkę Kotlarską.
 • Nigeryjscy oszuści wykorzystują Polki
  Polka w towarzystwie obcokrajowca to obecnie coraz częstszy widok. Nie zawsze jednak mężczyznom chodzi o niezwykłą urodę naszych rodaczek. Nielegalni emigranci z Nigerii poślubiają Polki w celu zalegalizowania swojego pobytu w Europie. Aby rozkochać w sobie kobiety, korzystają z usług "fachowców".
 • Trudna, nieosiągalna miłość
  Przystojny, kokieteryjny i uroczy, tak miło się z nim rozmawia... Świetnie się ubiera, zna na kuchni i potrafi docenić cię jako kobietę. Ma tylko jedną wadę. Niestety, jest gejem. „Miłość jest ślepa” – głosi znane przysłowie. I rzeczywiście: często uczucie czy namiętność za nic ma dzielące ich kontynenty, różnicę wieku, czasem płeć a nawet... preferencje seksualne.
 • Jesteśmy przyzwyczajeni do dużej różnicy wieku między partnerami. Oczywiście – dopóki to on jest starszy. Dojrzała kobieta związana z młokosem to wciąż sytuacja, która bulwersuje, nawet w wykonaniu gwiazd. Co sprawia, że mężczyźni, którzy według ewolucjonistów powinni szukać w partnerkach młodości, wybierają starsze?
 • Radziszewska: Chamstwo? Nie mam teraz czasu!
  Elżbieta Radziszewska, pełnomocnik rządu do spraw równego statusu, lepi dziś pierogi i nie ma zamiaru komentować "żartu" - jak nazwał swojego SMS-a do dziennikarek jej partyjny kolega Janusz Palikot. Poseł napisał im, by rozmawiały z nim "nago i po dwóch butelkach wina".
 • Pacewiczowi prawda nie pasuje do tezy
  W burzy, jaką rozpętał wczoraj wicenaczelny "Gazety Wyborczej", krytykując laureata Grand Press Bogdana Rymanowskiego, głos zabrał gospodarz nagrody, naczelny miesięcznika "Press" Andrzej Skworz. Cytujemy fragmenty jego stanowiska.