• Nadopiekuńcza, ciekawska i wszędobylska gosposia, nieustannie powołująca się na swojego męża nieboszczyka, bądź jego żyjącego następcę to naprawdę coś. Zwłaszcza w świetnym wykonaniu Zofii Merle. Dlatego mamy dobrą wiadomość zarówno dla fanów Zofii Merle, jak i telenoweli „Klan”. Aktorka wraca na plan serialu.
 • Milla Jovovich, gwiazda "Piątego elementu" ma hobby, które można uznać za nietypowe dla zjawiskowo pięknej kobiety i gwiazdy Hollywood. Aktorka zbiera noże! Okazami ze swojej kolekcji przyozdabia swój własny dom...
 • Nowy teledysk Shakiry jest naprawdę gorący.
  Nowy teledysk Shakiry jest naprawdę gorący. Odważne stroje (tudzież ich brak) oraz seksowny, kuszący taniec z pewnością rozgrzeją niejednego widza. Jest tylko jeden problem. Piosenkarka obawiała się... reakcji własnych rodziców. Jest się bowiem czego bać!
 • Wygląda na to, że kariera modelki już nie wystarczy Joannie Krupie do pełni szczęścia. Nasza eksportowa piękność zaręczyła się właśnie z pewnym bardzo zamożnym człowiekiem. Czy to oznacza, że Joanna porzuci pracę? Już widzimy miliony mężczyzn, pogrążonych w ciężkiej żałobie...
 • Niedawno przedstawiliśmy wam kilka spośród najseksowniejszych gwiazd w amerykańskiej telewizji. Jednak i w Polsce nie brak na małym ekranie osób, które potrafią rozgrzać temperaturę. Oto one!
 • Hayden Panettiere znana jest przede wszystkim z popularnego serialu "Herosi". Ostatnio jednak aktorka zagrała także w filmie fabularnym pt. "I Love You, Beth Cooper". I tu niespodzianka dla wielbicieli wdzięków pięknej gwiazdy: widzowie zobaczą ją na srebrnym ekranie zupełnie nagą!
 • Zafunduj mu jeszcze większą rozkosz
  Jest ci bardzo dobrze w łóżku z twoim partnerem, często się kochacie, ale... zaczyna ci brakować emocji, które przeżywałaś, gdy pierwszy raz szliście ze sobą do łóżka. Nie martw się, niezależnie od tego, jak długo jesteście ze sobą, zawsze da się podgrzać temperaturę w waszej sypialni.
 • Ślub według planu? Oczywiście
  Szalona decyzja o natychmiastowym zawarciu ślubu ma raczej niewiele wspólnego z rzeczywistością. Bo ta szczególna uroczystość wiąże się z bardzo długimi przygotowaniami. Musisz zaplanować każdy detal i to nie na ostatnią chwilę. Pośpiech może się na tobie zemścić, a przecież nie o to chodzi w najpiękniejszym (podobno) dniu życia każdej kobiety.
 • Drobne, szczupłe, gibkie ciało w idealnie dopasowanej sukience i świetna fryzura - tak wygląda większość gwiazd Hollywood. I to właśnie jest kobieta-lizak. Chudy patyk zakończony nieproporcjonalnie dużą głową. Takim mianem określono właśnie Sharon Stone.
 • Amerykańska aktorka niedawno rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem Raffaellem Folliteri. Choć rozstanie nie było przyjemne, Anne nie straciła wiary w uczucia. Mimo to wciąż wierzy w miłość, i to nie byle jaką. Anne jest przekonana, że napotka na swojej drodze księcia z bajki.