• Czy implanty w piersiach mogą pęknąć?
  Słyszałaś już tyle historii o szwach pękających za uszami, przemieszczających się implantach piersi i innych tego typu "przyjemnościach", które towarzyszą chirurgicznemu poprawianiu urody. Co jest prawdą, a co jest mitem, jesli chodzi o ingerencję skalpela w kobiece ciało? Sprawdź sama.
 • Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień
  Zastanawiałaś się nieraz, jak to jest być facetem? Na pewno. Chodzić jak facet, myśleć jak on, mieć męskie zainteresowania... Zapytałyśmy kilka stuprocentowych kobiet, co by zrobiły, gdyby chociaż przez jeden dzień mogły być mężczyzną.
 • Wygrałam sto tysięcy. Co robić?
  Wielka wygrana kusi. Dlatego gramy w lotto, pracowicie zdrapujemy folię ze zdrapek i nawet czasami chodzimy do kasyna, by zachęcić szczęście do szerokiego uśmiechu w naszą stronę. Tymczasem ono uśmiecha się tylko do niektórych...
 • Gołe fakty o mężczyznach
  Wojna między płciami trwa już od setek lat. Mężczyźni uważają, że my jesteśmy z jakiejś tam odległej Wenus, a oni z Marsa. Nie chcemy wchodzić w spory, kto skąd przyleciał, ale jedno jest pewne: żeby skutecznie odpierać ich niecne ataki na słabszą płeć, należy poznać kilka faktów o mężczyznach. Oto 15 rzeczy, których do tej pory nie wiedziałaś.