• Toksyczni ludzie i toksyczne zwyczaje
  Moda na odtruwanie się i wydobywanie ze szponów nałogu trwa. Kobieta z papierosem już nie kojarzy się z femme fatale, a jeden drink za dużo zaszkodzi i samopoczuciu, i urodzie. Ale te używki nie wyczerpują listy zgubnych nawyków. Również pewne przyzwyczajenia i osoby mogą przyprawić cię o zatrucie. Przeczytaj, co i kogo jeszcze powinnaś rzucić.
 • Nie pracuj na złamanie karku
  Nie da się ukryć, że praca w biurze nam nie służy. I to nie tylko z powodu stresu psychicznego. Mnożą się dolegliwości fizyczne z nią związane: zespół cieśni nadgarstka, dyskopatia... Jedną z najmniej przyjemnych i najczęściej spotykanych są dokuczliwe bóle szyi. Kobiety pracujące w biurach uskarżają się na nie 3-krotnie częściej niż ich koledzy. Dlaczego nie warto pracować na złamanie karku?
 • Bazgroły zdradzą twoje prawdziwe "ja"
  Już Zygmunt Freud odkrył, że wykonywane bezwiednie czynności zdradzają tajniki naszej podświadomości. Znaczące pomyłki, sny, przejęzyczenia ujawniają, co nam "w duszy gra". Dlatego gdy na nudnym wykładzie na brzegu twojego notesu wykwitają dziwne esy floresy, nie myśl, że to bazgroły bez sensu. One mówią o tobie więcej, niż byś chciała...
 • Singiel w świecie par może być szczęśliwy
  Od razu uprzedźmy: to nie jest zestaw wymuszonych plusów bycia samotną kobietą. Wbrew utartym poglądom (całe szczęście z czasów naszych matek) bycie singlem to nie jest dla kobiety czas stracony. Życie w pojedynkę to doskonała okazja do... No właśnie, do czego? Weźmy pod lupę to, co się dzieje, gdy cieszymy się nieskrepowaną wolnością.
 • Zazdrość może być twoją wspólniczką
  Najlepiej byłoby oczywiście, gdyby twój ukochany pamiętał, że jesteś najpiękniejsza, najinteligentniejsza i najmilsza ze znanych mu kobiet. Proza życia jest jednak taka, że twoje wdzięki mu się opatrzyły, dowcipy osłuchały, a gesty dobrej woli w postaci obiadków, deserków i herbatek traktuje jako naturalny i należny mu hołd. Zapomniał, jaki skarb ma w domu? Chyba czas mu o tym przypomnieć.
 • O tych rzeczach absolutnie nie mów
  Jesteś wylewna i lubisz podzielić się z innymi swoimi wrażeniami? Przyjaźń przyjaźnią, ale dobrze wiesz, jacy są ludzie - powierzona w sekrecie tajemnica jest dla nich często ciężarem nie do zniesienia. Bywa, że ty i twoja nawet najbardziej zaufana przyjaciółka to o jedną osobę za dużo, by utrzymać twoje sekrety w tajemnicy. Kiedy powinnaś milczeć jak grób?
 • Sześć kroków do uwiedzenia go na nowo
  Miłość i uwodzenie chadzają dziwacznymi ścieżkami. Podczas gdy najbardziej oryginalne starania, by przyciągnąć jego uwagę spalają na panewce, całkiem zwyczajne, ale sprytnie zastosowane chwyty mogą jeszcze mocniej przywiązać go do ciebie. To, że jesteście ze sobą już od dawna, nie oznacza, że musisz zapomnieć, jak być zmysłową kusicielką.
 • Zaciągnij go do łóżka... słowami
  Zwykle mawia się, że czyny są ważniejsze, niż słowa. My jednak przewrotnie postulujemy coś odwrotnego. Słowa bowiem mają moc przywołania spektakularnych czynów. Szczególnie w seksie... Odpowiednio dobrane sprawią, że będzie ogarnięty myślą o tobie przez cały dzień. Aż do wieczora, gdy spotkacie się w sypialni...
 • Hollywoodzkie gwiazdy, dotąd znane z impertynencji i licznych skandali, od jakiegoś czasu promują tradycyjne i rodzinne wartości. Angelina Jolie dowodzi, że można macierzyństwo pogodzić z karierą, Julia Roberts i Jennifer Lopez rozpływają się w zachwycie nad rolą kury domowej... Teraz pod lupę wzięto rozpieszczanie potomstwa. Kate Hudson jako pierwsza ogłosiła powrót do surowego wychowania.
 • Co naprawdę znaczy, gdy śni ci się seks?
  Zastanawialiście się czasem, co oznaczał ten ociekający seksem sen, który mieliście ostatniej nocy? Erotyczne marzenia senne nierzadko nas zadziwiają, a nawet zawstydzają. I wcale nie muszą oznaczać tego, o czym pozornie traktują. Zdrady, trójkąty, gorąca noc z tajemniczym nieznajomym lub inną kobietą... Sprawdźcie, co naprawdę znaczą te najbardziej pikantne i najpopularniejsze.