• Błędy w sypialni, które zgubią wasz związek
  Jesteście ze sobą dostatecznie długo i już wiesz, że poznałaś (i ominęłaś) wszystkie rafy na drodze do szczęścia. Błąd. To złudne i zwodnicze przekonanie zamyka oczy na podstawowe zagrożenia dla trwałości waszego związku. Bywa, że zapominasz o najbardziej "oczywistych oczywistościach". Przeczytaj kilka rad doświadczonych seksuologów, a na pewno zapobiegniesz katastrofie.
 • Czego mężczyźni w nas szukają?
  Wydaje nam się, że wiemy, czego mężczyźni szukają u idealnej kobiety. Ale okazuje się, że te oczekiwania ewoluują z biegiem czasu. Czy wciąż marzą o strażniczce domowego ogniska, której będą wręczać pieniądze na rachunki? Co najbardziej cenią: seksapil, urodę czy poczucie humoru? Sprawdź, czego naprawdę szukają, co się zmieniło i które nasze przekonania są tylko mitami.
 • Po czym poznasz, że to już...
  Niektóre z nas latami (z utęsknieniem!) czekają na ten moment, dla innych taka perspektywa jest najgorszym sennym koszmarem. Ciąża to jednak stan, który większości z nas pewnego dnia się przydarzy. Ale zanim dostrzeżesz brak miesiączki i pobiegniesz po test do apteki, twój organizm poinformuje cię o niej na wiele innych sposobów.
 • Aerobik, pilates, siłownia, jogging... Jest wiele dróg do pięknej sylwetki, wiodących zazwyczaj przez pot i łzy. Nie słyszałaś, że podczas seksu spala się najwięcej kalorii? Dlatego zamiast narzekać na ból głowy, zaciągnij go do łóżka i rozkoszuj najprzyjemniejszym fitnessem świata. Oto techniki i pozycje, które najlepiej wyrzeźbią twoja sylwetkę.
 • Kocham mister Hyde'a i doktora Jekylla
  Złość piękności szkodzi, co prawda głównie kobietom, ale panowie też powinni dbać o wygląd. Odłóżmy jednak żarty na bok, bo temat jest poważny. Co robić, gdy mieszkasz pod jednym dachem z mężczyzną ulegającym emocjom i wściekającym się z byle powodu? Jak powstrzymać jego przemianę z Dr Jekylla w Mr. Hyde'a?
 • Zły dotyk, czyli pieszczoty na cenzurowanym
  Kochacie się, więc to normalne, że chcecie okazywać sobie czułość i darzyć pieszczotami. Dlatego pewnie dziwisz się, że on zamiast mruczeć jak kot, pod twoim dotykiem odskakuje od ciebie jak oparzony. Niektóre twoje pieszczoty są dla niego po prostu nieprzyjemne i w chwilę potrafią zniszczyć romantyczny nastrój lub ostudzić namiętność. A winne są naturalne reakcje obronne jego organizmu.
 • Zemsta jest może słodka, lecz nieopłacalna
  Porządna "szczurzyca" z korporacji powinna być zacięta i staranna do bólu, konsekwentnie dążyć do wytyczonego celu i nie poddawać się zbędnym sentymentom. Wiadomo, że każdego wroga należy zniszczyć - jeśli nie teraz, to cierpliwie poczekać na sprzyjający moment. Ale nie myśl, że taka strategia zawsze doprowadzi cię do pieniędzy i zaszczytów. Mit spijającego śmietankę korporacyjnego wygi obalili naukowcy.
 • Nie warto ufać specjalistom
  W erze światowego kryzysu powinnaś umiejętnie i rozsądnie zarządzać finansami. I nie chodzi tu tylko o domowy budżet na chleb i kawę, ale również o twoje życiowe oszczędności. Fachowa rada w tej sytuacji jest dosłownie na wagę złota. Jeśli planujesz skorzystanie z pomocy doradcy finansowego, bądź jednak ostrożna - mówią naukowcy.
 • Przez żołądek do łóżka
  Dziś nie wierzymy już w cudowną moc tworzonych w laboratoriach syntetycznych specyfików i mamy świadomość zagrożeń, jakie za sobą niosą. Co innego matka natura. Ona na swoim łonie rodzi wszystko, co nam potrzebne. Również najlepsze afrodyzjaki. Jak osiągnąć sukces w sypialni? Droga do niego wcale nie jest wyboista, a prowadzi przez talerz!
 • Wszystkie zalety masturbacji
  Mężczyźni nie tylko co chwila myślą o seksie, ale też często postanawiają rozładować męczące ich napięcie. Po takie "ręczne robótki" sięga 97 na stu panów. Ale, wbrew obiegowej opinii, również my, kobiety. Być może czasem powstrzymują nas opowieści grozy, jakoby od masturbacji można było dostać raka, oślepnąć czy stać się bezpłodną. To nieprawda. Masturbacja ma wiele zalet.