• Coroczny ranking najpiękniejszych ludzi świata magazynu "People" to najbardziej prestiżowy konkurs tego typu. Tytułem została wyróżniona między innymi Halle Berry, Kate Hudson i Drew Barrymore. W tym roku zwyciężyła aktorka Christina Applegate - pełna uroku seksowna blondynka. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że gwiazda ma amputowane obie piersi...
 • Sędzia z talk-show: Mnie też atakowano
  Jarosław Kaczyński skrytykował wyrok 35-letniej sędziny Alicji Fronczyk w sprawie kontrowersyjnego spotu PiS, używając słów "ta młoda dama", "ta młoda osoba". "Sama byłam obiektem tego rodzaju komentarzy. Wiem, że to boli" - mówi DZIENNIKOWI sędzia Anna Maria Wesołowska, gwiazda TVN-owskiego programu i rzeczywistych rozpraw sądowych, gdzie nie bała się sądzić najgroźniejszych bandytów w Polsce.
 • Precz z nudą w twoim związku!
  Im więcej masz lat, tym mniej cenisz sobie ekstremalne doznania i niezwykłe przygody. Ideałem wydaje ci się związek pełen bezpieczeństwa, spokoju i stabilizacji, bez niepotrzebnych kłótni i sporów. Uważaj! Jak pokazują najnowsze badania, monotonia w związku może skończyć się nudą, a ta jest zabójcza dla waszej relacji. Czas tchnąć z nią trochę życia!
 • Każda intelektualistka żuje gumę
  Żucie gumy może oczyszczać zęby i odświeżać oddech, o czym wiedzieli już starożytni Grecy, Indianie północnoamerykańscy i mieszkańcy Indonezji. Z zapałem przeżuwali więc żywicę z drzewa gumowego. Dziś żucie często kojarzy się z brakiem wychowania i brakami w intelekcie. Niesłusznie, jak wskazują najnowsze badania.
 • Witaminy w tabletkach powodują raka
  Doświadczenie życiowe pokazuje, że nie ma łatwych i skutecznych recept. Mimo wielu prób nikomu nie udało się wynaleźć kamienia filozoficznego, eliksiru młodości i nieśmiertelności czy tajemnej receptury zapewniającej olśniewającą urodę. Podobnie nie ma szans, by zapewnić sobie zdrowie dzięki pigułce. Wręcz przeciwnie - witaminy i minerały w tabletkach mogą ci zaszkodzić.
 • Rozkosz jest w twoich rękach
  "Miłość nie potrzebuje oczu, wystarcza jej dotyk" - twierdził aforysta Stefan Pacek. Jest w tym wiele racji. Bo choć mężczyźni to klasyczni wzrokowcy, seksowna bielizna nie kończy repertuaru rzeczy, które zapewnią wam satysfakcję w sypialni. Wyrafinowane pieszczoty zaprowadzą was na szczyty rozkoszy. Spraw, by twoje dłonie były w dotyku niczym lekki jedwab, a nie tarka do marchewki.
 • On się nie zmieni, lepiej doceń jego wady
  Prawdopodobnie każda kobieta wpada w tę pułapkę. Myśli typu "on się na pewno zmieni" albo "na pewno będę miała na niego dobry wpływ" są jedynie marzeniami. To się nie uda! Przyznaj, że nie jesteś w stanie wykorzenić jego wad. Zamiast tego możesz je polubić. One naprawdę mają swoje dobre strony... Doceń je i naucz się z nich korzystać!
 • Chudość nareszcie wychodzi z mody. Wiele kobiet odetchnie z ulgą. Niestety krągłości, za sprawą takich ambasadorek jak Beyonce i Joanna Liszowska, dopiero wkraczają na salony, a duży biust i krągłe uda są jeszcze przedmiotem drwin. Wie coś o tym znakomita tenisistka Serena Williams.
 • "Pokaż, jak cię babcia nauczyła skakać" - to maksyma nie tylko z kiepskich filmów o rewolwerowcach. Stare babcine sposoby na gimnastykę okazują się niezawodne. I nie mówimy tu o pajacykach czy przysiadach, ale o hula-hop. Wyciągnij je z szafy lub pędem nabądź w sklepie, bo to ostatni krzyk mody! I kolejny po spodniach dzwonach i wielkich okularach oldskulowy trend tej wiosny.
 • Tchnij wiosenną świeżość w wasze relacje
  "... i żyli długo i szczęśliwie" - tak kończy się większość baśni. Ale co potem? Powolne zanikanie euforii to rzecz nieunikniona. Jeżeli zatem wasza miłość nieco zblakła, sprawdź, jak przywrócić jej rumieńce. Czy w twoim związku, zamiast pachnieć świeżością, wieje chłodem albo wręcz trąci myszką? Oto kilka rad, jak to zmienić.