• Poparzyła się… farbą do włosów
  Ze swoją twarzą i szyją, - w całości pokrytą rozległymi oparzeniami, bolesnymi pęcherzami i strupami - wygląda jak ofiara straszliwego pożaru. Ale obrażenia tej 22-latki nie są dziełem niszczących płomieni, lecz skutkiem zastosowania… kosmetyku do samodzielnego farbowania włosów.
 • Czego kobiety szukają w mężczyznach?
  Wysoki, przystojny, brunet. Najlepiej bogaty i z błyskotliwym poczuciem humoru. W zasadzie kobiece preferencje dotyczące potencjalnych partnerów są z grubsza biorąc niezmienne od lat. Ale nie wszystkie są tak zwanymi oczywistymi oczywistościami. Sprawdź, czego przede wszystkim kobiety szukają w mężczyznach. I dlaczego właśnie tego.
 • Zabierz swoje włosy na wakacje
  Są atrybutem każdej kobiety. Nawet, gdy okazja wymaga, byś wcisnęła się w ciasną garsonkę, one krzyczą światu: jestem zmysłowa i seksowna. Podobno w męskich oczach nie powinny być krótsze, niż do ramion. Chciałabyś mieć włosy długie i lśniące? Zastanów się, czy latem to dobry pomysł. Może czas na wakacje?
 • Nie możesz pogodzić się z tym, że przepuściłaś koło nosa Pana Tego Właściwego? Wspominasz swojego eks na każdym kroku? Niezależnie, jak bardzo się starasz, żaden inny facet nie ma w twoich oczach szans. Udręka? Przynajmniej dzielisz ją z Jennifer Aniston. Ale rada jest jedna: odcięcie się od przeszłości pozwoli ci żyć normalnie.
 • Sekret odchudzania? Opalanie!
  Czego to nie zrobimy, by pozbyć się kilku zbędnych kilogramów. Wypróbowujemy diety cud, spływamy potem na siłowniach, głodzimy się, a nawet sięgamy po osiągnięcia medycyny naturalnej, hipnozę czy akupunkturę. Wydajemy krocie na balsamy ujędrniające i spalające tłuszcz. Cierpimy my, cierpi nasz portfel. A jak wskazują najnowsze badania wystarczyłoby po prostu zażyć kąpieli... słonecznej.
 • Przenieś się w bajkową krainę zapachu
  Jest w stanie przenieść cię w dowolne miejsce na ziemi i wprowadzić w odmienny stan świadomości. Zapach - oto, w co przede wszystkim ubiera się elegancka kobieta (i elegancki mężczyzna). Ale również - ubiera swoje mieszkanie. Niektóre zapachy mają cudowną właściwość oddziaływania na nasz umysł, ciało, emocje. Sprawdź, jak działają na twoją psyche i wybierz ten idealny.
 • Pamiętasz te emocje, kiedy nie mogliście wytrzymać bez siebie ani minuty? Te ciągłe telefony i SMS-y. Słowa o miłości dawno uleciały, podobnie jak samo uczucie i sam ukochany. Jedyne, co po nim zostało, to nieperfumowane epistoły i kosmyki włosów w medalionach i pełne uczucia... wiadomości na automatycznej sekretarce. Zachowałaś je? Robi to wiele z nas. Również Jennifer Aniston.
 • Kobiety nie lubią samców alfa
  Masz czasem wrażenie, że rozgrywki sportowe to odpowiednik dawnych walk rycerskich, a szalejący na boiskach panowie rozładowują w ten sposób nadmiar agresji? Niech robią to z powodzeniem - bardziej spodobają się płci pięknej. Wbrew stereotypom, że samiec alfa jest tym, który spodoba nam się najbardziej, wcale nie przepadamy za panami z dużą dozą agresji. Tak przynajmniej pokazują badania.
 • Na co przeliczysz dodatkowe centymetry?
  Człowiek powinien być wynagradzany tylko w odniesieniu do jego pracy, kompetencji i umiejętności... Gadanie ściętej głowy. Dobrze wiesz, że w zawodowej karierze nierzadko przydadzą się również odpowiednie znajomości, ładna buzia, wdzięczny uśmiech i zgrabna noga założona na drugą zgrabną nogę. Ale, jak wskazują najnowsze badania, w walce o satysfakcjonujące pensje odgrywa rolę również wzrost.
 • Gdy czujesz piasek pod powiekami
  Twoje oczy są wysuszone i podrażnione, a pod powiekami masz "piasek". Białka są zaczerwienione, a powieki zapuchnięte. Patrzenie sprawia ci ból, a niekiedy razi cię samo światło. Nie lekceważ tych objawów, bo mogą one oznaczać zespół suchego oka. Dotyka blisko co drugą osobę pracującą godzinami przy komputerze. W przeważającej części kobiety.