• Higiena, o której często zapominamy
  Masz w domu gadżety, które podnoszą temperaturę w waszej sypialni? Nie mamy tu rzecz jasna na myśli grzejników naściennych... O wibratory i inne urządzenia trzeba dbać tak, jak o wszystko, czego używasz. Jak to robić?
 • Trzy mądre nocne nawyki
  Noc to czas, w którym wiele się dzieje i nie mamy tu wcale na myśli miłosnych zapasów... Podczas snu lepiej działają kremy, odpoczywa całe ciało, regenerujemy się także psychicznie. Sprawdź, jakie nawyki powinnaś w sobie wyrobić, by jeszcze efektywniej wykorzystać te kilka cennych godzin.
 • Chcesz lepszego seksu? Syp cynamon do kawy
  Słyszałaś, że apetyt na łóżowe igraszki wzmacniają ostrygi, ale czy domyślałaś się, że do grona "polepszaczy" naszego seksu należy także cynamon? I to nie ze względu na falliczny kształt lasek cynamonu, tylko na swoje niesamowite właściwości. Zresztą co tu dużo pisać: sprawdź sama!
 • 5 trików na poprawienie sobie nastroju
  Nie masz humoru. Nic właściwie się nie stało, ale jakoś ci markotno i nie umiesz znaleźć sobie miejsca. Nawet nie wiesz, w jaki prosty sposób (nie objadając się lodami i nie wpatrując tępo w telewizor, bo to banalne i co gorsza niezdrowe) poprawić sobie nastrój. Jest na to zaledwie 5 sposobów!
 • Błędy, które popełniamy będąc w związku
  To zaskakujące, ale w pogoni za pieniędzmi i karierą, a także za serialowym “szczęściem w miłości” nie zdajemy sobie sprawy z błędow, które popełniamy. A szkoda, bo ich nagromadzenie spowoduje prędzej czy później lawinę, która zmiecie to, co przez lata z mozołem budowałaś.
 • Gdy piecze i boli tam na dole...
  Zaczyna się niewinnie: coś czujesz tam na dole. Ni to ból, ni to delikatne ćmienie. Zastanawiasz się, mocno zaniepokojona, co to może być... jajniki, a może pęcherz? Pytania się mnożą. Postanowiliśmy pomóc odpowiedzieć na cztery z nich. Może w ten sposób rozwiejemy kilka twoich wątpliwości.
 • "Nic nie rozumiesz i nie rozumiesz"
  Mężczyźni nie rozumieją wielu rzeczy. Nie chodzi o to, kto z kim romansuje w “M jak miłość”, bo zwrotów akcji w tym serialu nie pojmują już najtęższe mózgi. Mamy na myśli rzeczy, które próżno tłumaczyć facetom. Nie wiadomo do końca dlaczego, ale są sprawy, które wprawiają ich niezmiennie w osłupienie.
 • Jak stracić pracę w tydzień?
  Zazwyczaj starasz się utrzymać swoją posadę, bo w końcu z czegoś trzeba żyć. Ale czasami masz jej tak strasznie dosyć, że wręcz czekasz, by cię zwolniono. Może w czasach kryzysu poniższe rady nie są rozsądne, ale można je potraktować jako przestrogę. Jak szybko pożegnać się z pracą?
 • Przyzwyczailiśmy się już do tego, że gwiazdy przysięgają sobie miłość i wierność w światłach fleszy i w obecności rozwrzeszczanych fanów. Są jednak takie, które za wszelką cenę chcą uniknąć robienia cyrku z ich życia osobistego, w tym ze ślubu. Zobacz, kto to taki.
 • Z jednymi się romansuje, za innych wychodzi
  Jedne są z zewnątrz wspaniałe, a w środku robaczywe, a inne niezbyt wyględne, ale za to słodziutkie. Proces odnajdywania swojej drugiej połówki bywa żmudny i pochłania mnóstwo energii. Podpowiemy ci, na jakich mężczyzn tej cennej energii tracić nie powinnaś. Tym panom nigdy nie przyrzekaj swojej miłości i wierności!