• Gdy była dziewczyna nie daje mu żyć
  Każdy z nas jest czyimś byłym lub byłą. To fakt, z którym trudno polemizować. Ale co zrobić w sytuacji, gdy eksdziewczyna twojego ukochanego dzwoni do niego po kilka razy dziennie i pyta o wszystko, prosi o pomoc lub mu się zwyczajnie zwierza? Przecież nie zabierzesz mu telefonu... ale są inne, lepsze sposoby.
 • Słowa bolą, a zwłaszcza te wypowiedziane w kłótni
  Kiedy już przyjdzie co do czego, nie przebieracie w słowach. On staje się nagle kretynem bez wyobraźni, ty idiotką o małym móżdżku. Są jednak słowa, całe zdania nawet, których nie chciałabyś usłyszeć od swojego mężczyzny nigdy. Wolałabyś, aby nie padły, aby zostały w jego głowie na zawsze...
 • Teoretycznie tylko to, co dany facet lubi wypić... ale to pozory. Dobry barman jest jak psycholog, który z zachowania klienta może wyczytać więcej, niż specjalista, dysponujący najlepszą nawet kozetką w mieście. Oto, co ludzie serwujący płynną rozkosz wiedzą o mężczyznach...
 • Mężczyznom tylko jedno w głowie
  Wiadomo, o czym - o seksie. Każde zbliżenie się do kobiety w ich mniemaniu powinno zakończyć się gorącą akcją. A gdzie miłość, czułość, zwykłe przytulanie? Przecież bez nich nie ma relacji... Tylko uważaj, żeby nie wpaść w zasadzkę przytulania. To przytrafia się niektórym parom i czasami ciężko z tego wyjść.
 • Tak wygląda kobieta idealna
  Spójrz w lustro. Podobasz się sobie? Jeśli tak, to dobrze - nie musisz dążyć do ideału, bo już nim jesteś. Ale jeżeli bywasz niezadowolona ze swojego wyglądu, a na dodatek nie wiesz, co masz w sobie zmienić, przeczytaj nasz tekst. Przekonaj się, jakimi cechami dysponuje kobieta idealna.
 • Jak to jest pójść z gwiazdą do łóżka?
  Najlepiej byłoby oczywiście samej spróbować, ale jest to w zasadzie niemożliwe. Po pierwsze: gwiazdy zazwyczaj mają partnerki (lub partnerów), a po drugie - rzeczywiście są dla większości śmiertelników nieosiągalne. Ale przecież zawsze można poczytać o tym, jaki jest seks najbardziej znanych osób.
 • Czym zatrzymujemy młodość?
  Słyszysz: botoks, kwas, aquamidy... Wiesz, że służą upiększaniu kobiecych twarzy, ale gdyby ktoś zapytał cię, czym się różnią, nie wiedziałabyś. Wyjaśniamy, czym się charakteryzują, ale nie traktuj tego jako zachęty do poprawienia sobie urody albo zatrzymania uciekającej młodości.
 • Przystojny szef to nieszczęście
  Są dwie szkoły: jedna mówi, że kobiecie jest lepiej pracować pod przywództwem innej kobiety. Podobne problemy, pms-y, kłopoty z mężem. Szefowa powinna to zrozumieć. Ale wiele z nas woli szefa-faceta. Tylko co zrobić, gdy jest on przystojny jak hollywodzki gwiazdor?
 • 10 sposobów na zamordowanie namiętności
  Każdej z nas zależy na tym, żeby utrzymać swój związek. Ale czasami tak bardzo mamy dość faceta, z którym zetknął nas zły los, że musimy po prostu zabić tę miłość ( o ile istnieje!). Jak najskuteczniej zniechęcić mężczyznę do siebie. Oto 10 niezawodnych sposobów! Korzystaj, jeśli potrzebujesz.
 • Dlaczego oni kochają "złe kobiety"?
  Stare powiedzenie mówi, że mężczyźni romansują z kobietami w czerwonych sukienkach, żenią się zaś z tymi w szarych. Coś w tym jest, tak samo, jak w twierdzeniu, że kobiety nazywane przez przyjaciółki "cholerami" cieszą się większym powodzeniem płci przeciwnej, niż ich grzeczne koleżanki. Co oni widzą w ostrych kobietach?